ÚVODNÍ WEBINÁŘ KE KURZU 

KDE JSOU MOJE PENÍZE BUSINESS

JAK VYTĚŽIT MILIONOVÝ POTENCIÁL VLASTNÍHO PODNIKÁNÍ?


Tento webinář & tajná porada  proběhne mimořádně 

v neděli 19. 2. 2017 zde na této stránce od 20:00!

 Je určen výhradně absolventům kurzu KJMP 2016!

Na webináři vám ukážu Myšlenkovou Mapu kurzu!


Pro stažení Myšlenkové mapy klikněte níže!

 

O ČEM BUDE ONLINE PROGRAM KJMP BUSINESS?

PŘIPOMEŇTE SI:

Jak vytěžit MILIONOVÝ POTENCIÁL vlastního podnikání

Plánované moduly:

 • TAJEMSTVÍ PENĚZOVODŮ
 • MILIONOVÝ POTENCIÁL V PODNIKÁNÍ
 • KDE A JAK VYRÁBÍ PODNIKATELÉ PENÍZE
 • ŽIVOT V CASH-FLOW & FIRMA - STROJ NA PENÍZE
 • INVESTOVÁNÍ NA PRAVÉ STRANĚ
 • DIGITÁLNÍ PODNIKÁNÍ & MINIMUM PODNIKATELE
 • DIGITÁLNÍ MARKETING JIRKY MAZURA
 • BONUSOVÝ MODUL #1: MILIONOVÝ POTENCIÁL NA INTERNETU
 • BONUSOVÝ MODUL #2: MÁM RÁD PENÍZE, MILUJI SVOBODU
  A JSEM MARKETING…

Před vysíláním vám doporučuji tento postup: 

 • 1
  Udělejte si poznámku do svého diáře. Můžete počítat s tím,
  že vám akci připomenu.
 • 2
  Projděte si operativně svůj SMARTBOOK ke kurzu KJMP
 • 3
  Projděte si to hlavní z kurzu KJMP, koukněte do členské sekce... Sepište si teze k tomu, co vás zajímá, co jste zvládli, abyste si
  v neděli večer ujasnili, co přidáme!

Na webinář zvu všechny účastníky kurzu KJMP. Účast v pokračování máte zdarma zajištěnovu vy všichni, kteří máte verzi KJMP BUSINESS.

Účastníkům základního kurzu KJMP pošlu během víkendu podmínky, za kterých se mohou účastnit pokračování.

Upozornění: Tuto část kurzu nebudu promovat. Je určena výhradně pro vás a samostatně je neprodejná. Takže pokud máte jen základní progrma KJMP, toto je vaše jediná příležitost a šance získat i nástavbu BUSINESS s názvem

JAK VYTĚŽIT MILIONOVÝ POTENCIÁL VLASTNÍHO PODNIKÁNÍ

Zvyšte o víkendu pozornost správným směrem!

Nezapomeňte, že kam zaměřujete pozornost, tam to roste! 


Každý modul kurzu KJMP BUSINESS

JAK VYTĚŽIT MILIONOVÝ POTENCIÁL VLASTNÍHO PODNIKÁNÍ

obsahuje poctivou školní hodinu videa, PDF prezentaci k videopřednášce, hodnotný eBook a audio.

Zcela nově ke každé části přidávám Myšlenkovou Mapu, která obsahuje myšlenkový postup a schéma probíraného modulu a zpravidla i pár zajímavých myšlenkových schémat navíc k samostudiu i inspiraci!


Těším se na na naši nedělní tajnou poradu a webinář!

Tato část kurzu se rodila déle, než jsem plánoval. Ale věřím, že to bude ku prospěchu věci. Dávám zde ve formátu, který je k dispozici, opravdu to hlavní, co o daných věcech vím.

Myslím, že pokud bychom to chtěli probrat na živé akci, byl by to seminář tak na 2-3 dny. Po něm byste během měsíce zapomněli na cca 80 % probíraných věcí.

Zde se vám to nestane, protože vše budete mít trvale k dipozici!

Jde mi opravdu o to, abyste byli ve svém podnikání a na cestě na Pravou stranu úspěšní, aby vás bavila. Abyste nedělali zbytečné chyby a našli pro sebe ty správné inspirace, návody a zkratky!

Věřím, že si to společně užijeme!

Moc děkuji za pochopení i přízeň a zvu vás opět do akce!

 

Autor vzdělávacího programu
KDE JSOU MOJE PENÍZE BUSINESS

Jirka Mazur


PS: Jako malou satisfakci za zpoždění jsem vám zaslal tištěný SMARTBOOK, jehož pořizovací náklady byly kolem 400 korun. Nebylo to v původním plánu! Budu opravdu rád, když jej využijete a vytěžíte na maximum! To je jeho poslání!

Zde můžete psát své komentáře a dotazy - odpovím na ně v průběhu webináře!

Pokud se vám váš komentář hned nezobrazí, tak prosím o strpení, je potřeba ho schválit! Poté se zde zveřejní :-). Děkuji za pochopení.

 1. Richard Hédl napsal:

  Ahoj Jiří, SMARTBOOK pomalu, ale jistě pročítám. Je našlapaný informacemi a myšlenkami, které se potřebují vstřebat, zakořenit a vzklíčit. Je jich hodně, ale i tak jsou velkou zkratkou. Na některé z nich jsem pomalu došel taky, ale stálo to dost času a energie. Je to obrovská výhoda mít to sepsáno ve SMARTBOOKU a hlavně mít jej k dispozici. Je to pak úplně jiná startovní čára pro nováčky, raketový pohon pro pokročilé a pravá ruka pro podnikatelské profíky. Díky za to!

  • jiri.mazur@post.cz napsal:

   Díky za zpětnou vazbu! Užij si ho a hlavně vytřískej pro sebe co nejvíce! 🙂

 2. Helena Zikánová napsal:

  Už se těším.

 3. Jan Fiala napsal:

  Ahoj Jirko, vůbec nevadí, že se kurz protáhne, alespoň je víc času na přípravu a studium. Dnešní webinář asi nestihnu, tak doufám, že ho dáš do záznamu v kurzu. Přeji příjemný večer s tajnou poradou.

 4. jstrupex@gmail.com napsal:

  Ahoj, právě, jsem zjistil, že toho mám na srdci min. na povídku 🙂 Když jsem opět začal přemýšlet KJMP a dal si kurz, říkal jsem si, že si denně spočítám nějaký záměr. Dále, že půjdu už jen do businessu, kde uvidím milionový potenciál. Paradoxně, mě několik týdnů nic nenapadlo. To co jsem měl do té doby v plánu jsem si po krátkých a jednoduchých výpočtech zrušil, vyjma burzy. Myslím, že vtip je v tom, že pokud člověk vymýšlí business, tak to moc nejde. Je třeba si uvědomit, že je třeba sledovat informace, třídit je a dívat se na ně jako na potenciální příležitost. Není to zas tak jednoduché, jsme zahlcováni mořem informací, které mají z velké části za úkol nás zmást, zaměstnat naši pozornost na to, co koupit nebo, abychom přemýšleli o blbostech a nevěnovali pozornost tomu, co se s námi ve skutečnosti děje atd… Zažíval jsem tlaky zleva od řady lidí kolem mě. Byla to taková přetahovaná a občas ještě je. Nejvíc mě bolí, když vidím, jak jsou synové vystaveni tomu všeobecnému tlaku, dostat je do škatulek, udělat z nich ovce. Já jsem označován za nezodpovědného blázna, který jim tlačí do hlavy bludy :))) A to je má velká motivace, rozjet nějaký bussiness z nuly a ukázat jim, že to jde a co to přináší. Dobré je, že už občas identifikuji informaci a vychází mi i výpočty. Takže, první krůčky. Je třeba to brát jako hru, to už mi je také jasné, neděsit se z toho, že to nevyjde. Vše je v hlavě. Burza je skvělá v tom, že si tam člověk ujasňuje spoustu věcí a následně to překlápí zpět do jinýho businessu. No, už jsem toho napsal dost. Kromě burzy, jsem zatím další podnik nerozjel, nicméně hlava pracuje, myšlenky se rodí a vědomí, že mohu cokoli rozjet klidně teď a tady sílí….

 5. Tomáš Gřešek napsal:

  Už se těším na další inspirace a AHA momenty. Dobrý večer všem.

 6. jstrupex@gmail.com napsal:

  A díky za mapu 🙂

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.