KDE JSOU MOJE PENÍZE
& MILIONOVÝ POTENCIÁL V PODNIKÁNÍ


Webinář ve formátu DigiPárty proběhl ve čtvrtek 7. dubna ve 20:00,
zde máte jeho záznam:Ve čtvrtek jsme nažhavili tato témata:

 • KDE A JAK VZNIKAJÍ PENÍZE V PODNIKÁNÍ
 • JAK A KDE ODHALIT MILIONOVÝ POTENCIÁL VE SVÉM PODNIKÁNÍ?
 • JAK ROZPOHYBOVAT CASH-FLOW SPRÁVNÝM SMĚREM?

Losování o cihličky investičního zlata s mým věnováním

V rámci DigiPárty opět proběhlo losování o 3 zlaté cihličky, zde jsou anketní otázky, na které jste mohli odpovídat níže do komentářů:

 • 1
  Jak je pro vás důležitá otázka KDE JSOU MOJE PENÍZE?
 • 2
  Znali jste tuto otázku KJMP v této praktické rovině v minulosti, před nažhavením v našem programu?
 • 3
  Jak často s ní pracujete a s jakými výsledky? Nalézáte pro sebe řešení?
 • 4
  Co by podle vás měl obsahovat online trénink KJMP tak, abyste pro sebe opravdu svůj Milionový Potenciál rozpohybovali? Chcete to vůbec?

Děkuji za váš čas a odpovědi, které si pozorně přečtu.

Výherci cihliček jsou tito:

Milena Polívková

Josef Kreutzer

Marta Veselá

Výhercům gratulujeme!

Děkuji za účast na naši první letošní DigiPárty na skvělé téma →  KDE JSOU MOJE PENÍZE.

Přeji všem krásný den a nepolevujte v denním cvičení,
tuto otázku si dávejte pořád v duchu naší výzvy!

Jirka Mazur


Zde můžete psát své odpovědi na anketu, komentáře a dotazy:

Pokud se vám váš komentář hned nezobrazí, tak prosíme o strpení, je potřeba ho schválit! Poté se zde zveřejní :-). Děkujeme za pochopení.

 1. Richard napsal:

  1) KJMP není jen důležitá, ale spíše klíčová otázka. Mít mapu je důležité, ale znát směr je klíčové.
  2) KJMP jsem dříve neznal a čím více o ní přemýšlím, tím více se mi zdá být tím nejdůležitějším tajemstvím. Používat 13 tajemství nad projektem, kde nejsou peníze je v rámci jejich tréninku dobré, ale v globálu časově ztrátové.
  3) Bez nadsázky se dá říct, že mi přijde na mysl několikrát denně. Pomáhá mi v zahazování myšlenek a projektů, které jsou OUT a v nesouladu s pointou KJMP.
  4) Nejhorší je umět se dívat kolem sebe a začít vidět příležitosti. Čili trénovat tento zrak je docela zásadní.

 2. Radek Mikel napsal:

  1) otázka KJMP je klíčová, bez jejího zodpovězení je zbytečné se do nějakého projektu pouštět

  2) v principu ano, jen jsem ji řešil ve špatném pořadí – kam vlastně zmizely

  3) pokládám si ji denně. Objevuji více kde nejsou – což je dobře,slepých uliček mám za sebou dost. I zde platí Paretovo pravidlo.

  4) určitě by neměly chybět nějaké marketingové vychytávky a reálné případy. A ano chci TO!

 3. Jana Podzemná napsal:

  1/životně důležitá otázka
  2/ne
  3/několikrát denně, objevují se různé vhledy, více si všímám, kde peníze mizí i kde se objevují, mohou objevit
  4/Myslím si, že tady zacílit tréning alespoň z mého pohledu by bylo dost obtížné. Co člověk, to jiná osobnost,každý vychází úplně z jiných dispozic a jeho peníze jsou někde jinde. Výborné je 13 tajemství,ŽNPS, nastudovat, dělat akce, každý si to asi musí vyšlapat sám. Kvalitní tréningy určitě v mnohém pomohou, stejně jako podnikatelský plán, průzkum trhu, definice svého bonitního zákazníka, zpětná vazba od kolegů uvnitř programu atd…

 4. Ladislav napsal:

  1. jak mi teď – konečně – dochází, tak tato otázka a nalezení správné odpovědi na ni je alfou a omegou jakéhokoliv podnikání …. a musím své dosavadní znalosti z podnikání rozšířit o tuto veledůležitou schopnost …
  2. tuto otázku jsem si do tvé lednové výzvy v Praze nikdy nepoložil …
  3. snažím se dívat na veškeré nově plánované podnikatelské činnosti skrze tuto otázku – zatím to jde teda dost „ztuha“ ;-), ale evidentně to chce trénink … a klidnou mysl
  4. v on-line tréninku uvítám jakékoliv praktické ukázky a tvoje zkušenosti při realizaci odpovědí na otázku KJMP … a toužím už konečně rozpohybovat svůj zatím skrytý MP 😉 …. a půjdu zatím do té doby než toho nedosáhnu … A na závěr bych ti chtěl za tvé kurzy ŽNPS i KJMP ještě jednou strašně poděkovat, protože to byl super nápad a navíc je pro mě osobně tvůj příběh strašně inspirující … jinak už se na tu Pravou stranu CF kvadrantu strašně těším ;-)…. a přeji to i všem ostatním v kurzu

 5. Milan napsal:

  Táto otázka KJMP začala byť pre mňa dôležitá, odkedy som začal uvažovať o zmene , teda prejsť z Lavej na Pravú stranu. Pred týmto programom som nepoznal, ako sa správne motivovať. Teraz si otázku KJMP pokladám viac krát za deň. Momentálne som pozorovatel, sledujem podnikatelov a pýtam sa seba či je toto, alebo ono to pravé orechové či je tam ten miliónový potenciál. Tréning by mal obsahovať, hlavne dve až tri priame ukážky, ako začať podnikať, ak človek má málo penazí má rodinu a bojí sa minuť svoje posledné krvavo zarobené peniaze. Držím palce. Ahoj.

 6. Milena napsal:

  1/Je to pro mě dost důležitá otázka, protože za ní vidím svobodu, kterou podvědomě hledám již delší dobu. Nesvobody jsem si užila dostatečně.
  2/Otázku jsem neznala a ani mě nenapadlo se někdy ptát kde jsou moje peníze i když jeden čas jsem věděla kde jsou mé peníze ale tak jsem to nebrala a ani mi nedošlo se nad tím takto zamýšlet.
  3/Snažím se pracovat denně, jen pokud vstávám velmi brzy tak ne u zrcadla ale jen v duchu. Napadlo mě již několik projektů, teď vyhodnocuji co zvládnu a co je pro mě nej.
  4/Velmi by mě zajímali avataři trošku podrobněji ale také zřejmě potřebuji dodat elán na rozjezd a klima skupiny.
  Miliony chci získat.

 7. Pavla Hejnová napsal:

  Otázka č. 1 je veledůležitá – opravdu jsem si ji uvědomila až dnes, vlastně právě teď – BINGO:)
  Otázka č. 2 je zodpovězena ad) 1
  Otázka č. 3 pracuji s ní až nyní s výsledkem, že nemám odpověď:(
  Otázka č. 4 on-line trenink by měl obsahovat uvědomění si hodnoty, kterou přináším a jejího vyjádření v penězích a jak udělat, aby to fungovalo – možná pochopení vztahu moje přidaná hodnota – výhoda – užitek …Jasně, to bych vážně chtěla!!!

 8. Pavel Sousedík napsal:

  1) Pokládám si ji každý den. Zároveň mne dává podnět dívat se okolo sebe a hledat příležitosti KJMP
  2) Ano. Proto jsem v ŽNPS a HNB
  3) Pracuji s touto otázkou každý den. Výsledek se dostavil. Již jsem našel své místo i peníze. Teď je doluji 🙂
  4) Asi zmíním ohranou písničku, avšak nejvíce zajímavé jsou pro mne příběhy podnikatelů a investorů. Myslím tím skutečně bohatých lidí. Nejen životní příběhy, ale i jak řešili třeba poslední příležitost. Jak ji objevili, jak ji uchopili a dále s ní pracovali. Reálný život a reálné příběhy.

 9. Honza napsal:

  1) V kontextu, ve kterém je zde prezentována, zcela zásadní
  2) Ne přímo v této formě, ale v podstatě ano – a také jsem podobné otázky jako Sales Manager v jistém omezenějším rozsahu používal.
  3) Prakticky každý den – výsledky smíšené. Už docela vidím, kde leží peníze, ale neumím to uchopit. Určit které jsou MOJE peníze, které budu schopen uchopit. Zatím vzniká www na zajímavou oblast, uvidíme, jak se podaří nastavit portfolio a jak to bude úspěšné.
  4) Jak sám říkáš, „nikdo jiný to za tebe neudělá“ 🙂 Hodnotná je pro mě inspirace a srovnávání toho co dělám s tím co doporučuješ. Možná sdílení nějakých úspěšných projektů nebo poučení z chyb … (konkrétněji).

  Hezký den,

  Honza

 10. Bronka napsal:

  Pekny vecer,
  1 – otazka je pre mna strategicka, bez jej pouzivania by sa moja pozornost triestila na nepodstatne veci.
  2 – otazku som nepoznala, resp. som netusila jej dosah na moje myslenie, kladiem si ju aktivne az na zaklade tohto programu
  3 – pracujem s nou niekolko krat za den. Zaciatky boli rozpacite, no casom som sa s touto otazkou zzila a uz zacina prinasat prve riesenia. Mozno este nie tie milionove, ale zacat niekde treba 🙂
  4 – otazka je len prvy krok. Urcite by bolo zaujimave pozriet sa na to ako s nou dalej pracovat a ako ju rozvyjat, aby neostalo len pri otazke… A ci to chcem? Na to je jednoznacna odpoved – ANO 🙂

 11. Ľubomír napsal:

  1. Je to životne dôležitá otázka
  2. Takúto otázku som si nikdy predtým nepoložil
  3. Začal som tejto otázke prisudzovať väčšiu dôležitosť
  4. Tréning by mal byť zameraný na zmenu myslenia

 12. Jozef Šmál napsal:

  1. extrémne dôležitá
  2. áno síce nie v tejto presnej definícii, keď som zistil čo dokáže burza a správny prístup a hľadal som investičný kapitál tak som sa pýtal denne „Kde mám peniaze na investovanie?“
  3. Každý deň prídu chvíle kedy sa nahlas pýtam sám seba KJMP. A dnes mi prišiel nápad ktorý viem že má miliónový potenciál…:) teda presnejšie už som ho mal pred pár rokmi len dnes sa znova zobudil a dostal aj konkrétny obsah…:)
  4. Priznám sa netuším, čo všetko prinesie do mojej praxe KJMP. Viem o svojom miliónovom potenciáli už len vytvoriť produkty, zabaliť a uviesť na trh…:)

 13. Boris Szabo napsal:

  1. Veľmi…proste od vtedy to ostalo v hlave a táto otázka je neustále pokladaná.

  2. Nie, teda hľadal som Moje peniaze, ale akosi iným spôsobom a nemalo to takú intenzitu ako teraz.

  3. S touto otázkou pracujem každý deň a pre mňa je podstatné, že som už s časti išiel do akcie. Kalkulačka v ruke a už len preverujem aké budú prvotné náklady.

  4. Podľa mňa dať reálny príklad zo života, z praxe, krok po kroku, ako sa prepracovať a pritom nerobiť chyby, s čím nestrácať čas a energiu. Samo, že to chcem 🙂

 14. Radek napsal:

  Jak je pro vás důležitá otázka KDE JSOU MOJE PENÍZE?
  Dnes naprosto zásadní otázka, tak před čtvrtrokem naprosto neznámý pojem.

  Znali jste tuto otázku KJMP v této praktické rovině v minulosti, před nažhavením v našem programu?
  Snad v r. 1991 v začátcích podnikání jsem se ptal sám sebe, kde je možné vydělat peníze, ale ne v tomto kontextu a s touto filozofií.

  Jak často s ní pracujete a s jakými výsledky? Nalézáte pro sebe řešení?
  Pracuji s ní denně, ale protože mám stanoveny své priority, je to spíš cvičně do té doby, než příjde AHA moment TAK TO JE ONO, to je ten nápad….

  Co by podle vás měl obsahovat online trénink KJMP tak, abyste pro sebe opravdu
  svůj Milionový Potenciál rozpohybovali? Chcete to vůbec? Z mého pohledu a pro mně největší význam má síťování a inspirativní pobyty se střety názorů a informací o jiných pohledech, než mám já.

 15. Lubomír Karpíšek napsal:

  1. kromě zdraví mne a mých blízkých je to nejdůležitější
  2. v této podobě ne, spíš náznakově jako zákon přitažlivosti, vizualizace atd.
  3. vím o tomto programu krátce, ptám se každé ráno i několikrát přes den, zatím bez výsledku
  4. rozhodně chci, měl by obsahovat uvěřitelnou motivaci a ověřené postupy vedoucí k cíli
  Děkuji a přeji hezký den L. Karpíšek

 16. Vladimír napsal:

  1. KJMP je veľmi dôležitá otázka. Len po jej položení môžu vznikať nápady, aha momenty a tiež akcie.Ďakujem za ňu.
  2. Túto otázku som pred týmto programom nepoznal. Jej praktická rovina je neoceniteľná.
  3. Pracujem s touto otázkou každý deň. Niekedy viac detailnejšie a niekedy menej do detailov. Zistil som, že ma posunula viackrát k akcii. Avšak ak som túto akciu zrealizoval len na menej než 100% príležitosť sa stala menej výhodná. AHA moment – ísť do toho a dokončiť. AHA moment“Zlé rozhodnutie neexistuje“
  4. Online tréning by mohol obsahovať aj konkrétne nástroje, možnosti, príležitosti z českého, slovenského, ale aj celostvetového prostredia. Spôsoby ako sa zúčastniť trébars zaujímavých investičných projektov -overené a používané úspešnými podnikateľmi. Ako eliminovať riziká .

 17. Jitka napsal:

  Dobrý večer vespolek, chci se zeptat, jaký máte názor na EET pokladny, konkrétně tento zdaňovací nástroj? Komu ulehčí práci a komu zkomplikuje podnikání. Bylo by efektivní podat na příslušné poslance návrh na novelu tohoto daňového šimla? :), třeba za podnikatelskou komoru nebo nějakou asociaci, aby se EET dotýkaly jen takového podnikání, kde opravdu tečou daňové úniky ve statisících a víc? Zlikviduje to například drobné podnikatele, farmářské trhy a podobně. Máme spoustu výrobců handmade a ti prodávají ze záliby, nikoliv k obohacení, to je jasné a ti to budou muset zabalit. Ale je to naše česká užitá kultura. Je to národní poklad a jsme to my, Češi a Moraváci :). Nebudou si pořizovat pro pár kousků e-pokladny a platít měsíčně e-účet. Co vy na to byznysem protřelí a otrlí lidé? 🙂 Dík za odpovědi.

 18. Jitka napsal:

  Důležitá je pro mě v rovině nezávislosti a finanční svobody, tedy hodně.
  Odvíjí se od toho celý životní styl včetně zdraví a dělat práci, která mě baví a ne tu, která člověka v nastavených podmínkách degraduje do pozice otroka.
  KJMP jsem vždycky poznala, když jsem prodala nějakou realitu, ale peníze přeze mne jen tak propluly.
  Asi jednou za 3-5 let prodám vlastní realitu, ale jinak s tím nepracuji, protože prodávat reality mě neuspokojuje a nebaví. Takto vydělané peníze je mravenčí práce a velké riziko.
  Když už by to muselo být a vyděla bych svůj první milion, rozhodně bych myslela na to, jak zaměstnat důstojně ty chudáky, co mají 40kč na hodinu a další, aby se nemuseli snižovat k aspoň malým úplatkům. Všichni nemohou být milionáři, to se ví, ale také mohou žít lidí v dnešní době důstojně a na úrovni. To je ale problém vedení člověka už od malička, tedy působit na školní systém. Učit děti Monopoly už v mateřské školce :). Proškolit lektory a zapojit se do školského systému.

  • Pavel Císař napsal:

   1. Otázka „Kde jsou moje peníze“ je pro mě v podstatě nejdůležitější otázkou mého podnikání. Peníze znamenají další rozvoj firmy, osobní svobodu, dobročinnost, charitativní činnost – prostě vyvážený život.

   2. Otázku KJMP jsem v praktické rovině již v minulosti znal, kdy jsem aplikoval znalosti získané z knih o podnikání v roce 1990 a později. Nebylo s ní však takto otevřeně zacházeno. Proto děkuji Vám, že v tomto směru jdete přímo na věc bez pokryteckých (dříve módních) výroků, že peníze jsou v podnikání až na x-tém místě. Jen díky vydělaným penězům se dá realizovat to, co bylo tehdy uváděno na prvních místech.

   3. Pracovat s otázkou KJMP se sice snažím, avšak v oboru, ve kterém podnikám, je trochu složitější přímá aplikace.

   4. S ohledem na bod 3. bych byl rád, pokud by on line trénink mohl být také o příkladech z různých typů podnikatelského prostředí.

 19. Šárka Beranová napsal:

  1.
  Tato otázka se pro mě stává čím dál více důležitou.
  2.
  Ne vůbec ne, předtím mě to nenapadlo.
  3.
  Jsem teprve na začátku. Něco už vím, ale bude to ještě dlouhá cesta.
  4.
  Jsem opravdu na začátku, takže nevím. Všechny informace jsou pro mě nové a užitečné.

 20. Gabi Bučková napsal:

  ahoj Jirko!
  1 – Otázka KJMP je zásadním bodem v mém životě. Pokud na ni nedokáži odpovědět – jsem bezradná a bez energie. Vím-li však KJMP, potom je můj život klidnější.
  2 – Tuto otázku jsem již dříve znala a věděla jsem, jak moc mě ovlivňují její odpovědi 🙁
  3 – Pracuji s ní docela často, denně, několikrát denně, max týdně (když jsem na relaxační dovolené). Čím více si tuto otázku pokládám, tím častěji se mi otevírají oči a vidím různé příležitosti, jak peníze přilákat k sobě.
  4 – Trénink by mohl obsahovat hlavně příklady ze života. Spoustu! Aby si mohl vybrat každý tu svou cestu.

  Jak je pro vás důležitá otázka KDE JSOU MOJE PENÍZE?
  2
  Znali jste tuto otázku KJMP v této praktické rovině v minulosti, před nažhavením v našem programu?
  3
  Jak často s ní pracujete a s jakými výsledky? Nalézáte pro sebe řešení?
  4
  Co by podle vás měl obsahovat online trénink KJMP tak, abyste pro sebe opravdu
  svůj Milionový Potenciál rozpohybovali? Chcete to vůbec?

 21. Zdenek Coufal napsal:

  1. Určitě to je životně důležitá otázka
  2. Takovou otázku jsem si nikdy předtím nepoložil
  3. Začal jsem této otázce přisuzovat daleko největší důležitost
  4. Trénink by měl být zaměřen na změnu
  myšlení a obsahovat ověřené postupy vedoucí k cíli

 22. Jana Jasmína napsal:

  1. KJMP je klíčová v orientaci, kde jsem a kam mířím v oblasti bohatství. V odhalení mých myšlenek ohledně peněz.
  2. Možná nevědomě. Takto jasně a zřetelně, ne.
  3. Pracuji s ní od chvíle, kdy jsem ji díky Jiřímu Mazurovi poznala. Pomáhá mi v tříbení mého zaměření pozornosti, myšlenek, ve zlepšování vztahu k penězům, a to i prakticky.
  4. Akce. Aha momenty. Zkušenosti.

 23. Mary napsal:

  1. Jak je pro vás důležitá otázka KDE JSOU MOJE PENÍZE?
  Je to zásadní otázka, díky které se rozhodování co dělat dál přeměňuje v proces uvažování různých aspektů dané činnosti hlavně v rovině finančních výsledků a produktivity

  2. Znali jste tuto otázku KJMP v této praktické rovině v minulosti, před nažhavením v našem programu?
  Samozřejmě, že při svém rozhodování co dělat jsem přemýšlela za jaké peníze to bude. Ale spíš to byla úvaha jestli se tím uživím. O efektivnější nakládání s časem a peněz, aby z toho byli lepší výsledky a mělo optimální výkonnostní koeficient, to určitě nebylo. Tato otázka, s kterou se teď už sžívám, obsahuje daleko hlubší filosofii a určitě jsem ještě nepřišla na všechny její aspekty. Teprv se mi to do vědomí bude organicky dostávat.

  3. Jak často s ní pracujete a s jakými výsledky? Nalézáte pro sebe řešení?
  Zatím moc valné výsledky nemám a řešení pořád hledám. To nalézání řešení je proces a bude nějakou dobu trvat. Výsledkem je, že mám nastražené vjemy a vnímám věci jinak. Vím, že ten AHA moment přijde, protože jsem na to připravená.

  4. Co by podle vás měl obsahovat online trénink KJMP tak, abyste pro sebe opravdu
  svůj Milionový Potenciál rozpohybovali? Chcete to vůbec?
  To je opravdu moc individuální, protože každý je někde jinde a potřebuje něco jiného, každý uvažuje jinak a způsob myšlení se nedá sjednotit. Ale vím, že ať to uděláš jakkoliv, bude to vycházet z tvých zkušenostech a bude obsahovat praktických rad, jak o zaměření pozornosti, tak i marketingové postupy a každý si najde to, co je pro něj vhodné. Já osobně bych potřebovala nějaké rády, jak rozeznat klíčové momenty a jak se při tom rozhodovat. Také ti děkuji, Jirko, za to, co děláš!

 24. Róbert napsal:

  1.Táto otázka by sa mala stať našou dennou záležitosťou,pretože žijeme v dobe kde sú peniaze nevyhnutnou súčasťou nášho každodenného života.
  2.Touto otázkou som sa vôbec nezaoberal predtým,bral som ju ako náhodu a šťastenu.
  3.Pracujem s ňou 24 hodín denne a nachádzam stále nové a nové riešenia a posúvam sa vpred ku svojim cieľom.
  4.Mal by obsahovať detailnú analýzu pohľadu nášho myslenia na dosiahnutie našich cieľov za podpory zmeny myslenia a použitia správnych techník komunikácie a priťahovaní energie k tomu potrebnej.A ukážku vytvorenia zdravých návykov a motivácie v našom každodennom živote.

 25. Viera Gencanska napsal:

  1. Je to laserova otazka, mieri k totalnej koncentracii.
  2. Nepoznala som vedome tu otazku v takto koncentrovanej podobe, podvedomie mi ju uchovavalo…
  3.Mala by som si ju nalepit na celo a ked sa pozriem do zrkadla, bude tam.Alebo napisat na dlan, lebo moju pozornost od nej odvadzaju najma ludia z lavej strany…
  4. Chcem. Neviem presne. Asi sitovani, lebo ludia s talentom byt na pravej strane su ini, prajnejsi, rozumnejsi, zaujimavejsi, nie malicherni.

 26. Jirka napsal:

  1
  Jak je pro vás důležitá otázka KDE JSOU MOJE PENÍZE?
  Hodně.
  2
  Znali jste tuto otázku KJMP v této praktické rovině v minulosti, před nažhavením v našem programu?
  Otázku ano ale odpověď tak snadná není.
  3
  Jak často s ní pracujete a s jakými výsledky? Nalézáte pro sebe řešení?
  často ale k řešení se zatím nemohu odhodlat.
  4
  Co by podle vás měl obsahovat online trénink KJMP tak, abyste pro sebe opravdu
  svůj Milionový Potenciál rozpohybovali? Chcete to vůbec?
  Neumím si takový trénink, který všem všeobecně bez ohledu na obor poradí, představit. Chci.

 27. Anna napsal:

  1. Je to životne dôležitá otázka
  2. Takúto otázku som si nikdy predtým nepoložil
  3. Začal som tejto otázke prisudzovať väčšiu dôležitosť
  4. Tréning by mal byť zameraný na zmenu myslenia

 28. Igor napsal:

  1, Otázka KJMP patrí do kategórie dôležitá.
  2, Otázkou KJMP som sa zaoberal, len som sa jej nevenoval dostatočne dôsledne.
  3, V tejto oblasti sa snažím hľadať riešenia.
  4, Privítal by som rozobrať pravidlo 72 a ako ho v praxi využívate. Ako najlepšie diverzifikovať investície.

 29. Alena napsal:

  1. Otázka mne baví, prostě mi přinese úsměv na tvář
  2. Neznala
  3. Ptám se každý den i několikrát. Výsledek jsou nápady a STOP kudy ne
  4. Otázka K JMP bohužel taky vyvolá vzpmínku na to kde všude jsem peníze ztratila a vynoří se pocit viny a strach z opakování – možná by to mohl být tip – protože někdy je těžké nenajet na starou kolej

 30. Láďa napsal:

  Odpovědi na anketu:
  1. Velmi.
  2. Ano.
  3. Velmi často a řešení nalézám.
  4. Selský rozum.

 31. Lubomir napsal:

  1. Otázka je dôležitá, ale stále neviem odpoveď.
  2. Nie nepoznal, ale stále si vravím kde ich zohnať.
  3. Pracujem s ňou stále, výsledok žiadny, ba práve opačne penez stále menej.
  4. Reálne príklady z praxe a nie len bláboty, ze je to len v myslení a návykoch, …
  Takových uz som počul vela, ale nikto nepovedal čo presne, kde a ako. Keď máš z čoho investovať tak sa ľahko keca, ale ak mas sotva na zaplatenie účtov tak chod preč lebo ti nikto nepomôže, ani myslenie alebo pozeranie.

 32. Dalibor napsal:

  1. Každý človek ktorý chce mať pod kontrolou svoje finančné fungovanie si túto otázku položí hádam ako prvú. Je to teda najzákladnejšia otázka aby človek získal prehľad a podľa toho začal podnikať patričné kroky ako byť pánom svojich peňazí a nie aby ony ovládli jeho.
  2. Otázku KJMP si už dlhší čas kladiem a sledujem tok svojich peňazí no vďaka programom ako je tento začínam chápať jej podstatu v širších súvislostiach.
  3. Prehľad si robievam v zásade pravidelne ale v poslednej dobe sa obúvam do toho intenzívnejšie a rozpohybovávam ich tok aby na seba zarábali samé. Po troške ale darí sa mi to.
  4. Určite sú dôležité praktické rady a skúsenosti iných ľudí ktorí sú vo svojich oblastiach úspešní a tým by mohli v takýchto programoch inšpirovať ďalších.

 33. Gabriela napsal:

  1. Venujem dosť času na zarábanie peňazí a preto je nutné vedieť čo sa s nimi deje a hlavne kde sú, ako ich znasobit a nie stracat, ako mať dostatok času, peňazí a pohodový zivot. 2. Touto otázkou sa zaoberám dlhšie, študujem rôzne knihy, navštevujem semináre a aplikujeme v praxi. Znalosť v tejto oblasti mi zjednodušuje život. 3. a 4. Záujem o túto ponúkanú hodnotu je znakom toho, že vaše informácie sú užitočné a hlavne ich treba používať v živote. Učím to aj svoje vlastne deti a aj tie, ktoré učím v skole

 34. Broník napsal:

  1 – extrémně důležitá, protože udává směr podnikání
  2 – KJMP jsem dříve neznal
  3 – prakticky každý den řeším KJMP
  4 – trénink bych zaměřil na změnu myšlení, ostatní pak půjde samo

 35. Pavel napsal:

  1) Jedná se o zásadní otázku, kterou jsem asi hledal, ale nedokázal takto cíleně a jednoduše formulovat, fakt dobrá otázka.
  2) Viz předchozí odpověď. V podnikání stále hledáte co zlepšit a co dělat jinak a efektivněji, ale takto to jednoduše konkretizovat mne nenapadlo.
  3) Snažím se s ní pracovat co možná nejčastěji, resp. snažím se, aby se stala standardním nástrojem v mém podnikatelském životě, možná by se dalo i říci životním stylem. Podnikání je životním stylem, alespoň to tak chápu.
  4) Určitě se dá souhlasit s ostatními příspěvky a doporučit konkrétní příklady, ty vždycky zaberou. Mám dále zkušenost s kolegou, který když jsem jej na tuto myšlenku navedl, tak mne poslal do háje, že na takové věci nemá čas, protože musí přece pracovat. Tak možná by nebylo od věci včlenit do online tréninku něco trochu z psychologie, time managementu, nebo z managementu změny. Jakékoliv nové věci a pohledy na podnikání znamenají změnu. Změnu ve stylu práce, v zavedení nových jiných technik či návyků a obavy ze změn a hrozba potenciálního neúspěchu je častý důvod, že se lidé ke změně raději vůbec neodhodlají. Takže asi bych to formuloval takto: Jak najít čas, klid a prostor v nabytém denním standardu, se opravdu zamyslet, najít kde leží mé peníze a najít dostatek vůle, odvahy a podpory k uskutečnění změn, které jsou nevyhnutelné.

 36. ALEXANDR napsal:

  1. Otázka „KDE JSOU MOJE PENÍZE?“ představuje pro mě návrat do světa prosperity a finanční nezávislosti, kdy se živíte tím co Vás baví. Můžete pracovat 80 hodin týdně nebo 20 hodin a přitom vydělávat stejně.

  2. V minulosti jsem otázku KJMP neřešil jako nyní. Přišel jsem o zaměstnání (restrukturalizace firmy po změně vlastníka) a měl jsem po letech investiční kapitál na podnikání nebo investování na burze.

  3. Otázku KJMP nyní řeším každý den. Rýsuje se řešení, neustále se musím klást otázku „Kde je cílová skupina mých potenciálních budoucích zákazníků?“

  4. Online tréning by mohl obsahovat problematiku „Kde je cílová skupina mých zákazníků pro prodej mého výrobku nebo služby?“

 37. Jana napsal:

  Otázku „Kde jsou moje peníze“ jsem si dříve nepokládala. Vůbec mne to nenapadlo. Když se na to dívám zpětně, věnovala jsem se různým činnostem, stále v akci a výsledkem byl jen ztracený čas a ztracené nebo ukradené peníze. Náštěvy úžasných seminářů a kurzů, výdaje, hledání, špatné investice a čekání na zázrak, který měl přijít a stále nepřicházel … Změna přichází zevnitř s otázkou kde jsou moje peníze ! Prostá otázka, která obrátila můj pohled na svět, snažím se o lepší efektivitu všeho, co dělám. Buduji značku, tvořím web, který je „krásný, ale zatím ještě nevydělává“, investuji do reklamy a věřím, že bude lépe … O tréning mám zájem a potenciál chci rozhýbat. Náplň kurzu neznám.

 38. Ondrej napsal:

  Otázka „KDE JSOU MOJE PENÍZE?“ zo mňa spravila producenta namiesto konzumenta.
  Túto otázku som poznal od R.Kiosakiho.
  Pracujem s ňou hlavne keď potrebujem peniaze na realizáciu nejakého zámeru; a podľa môjho názoru je zámer (potreba peňazí) najlepšou motiváciou pre ich získavanie. Riešenie som našiel niekoľkokrát, občas to chvíľu trvá 🙂
  Online tréning by mal obsahovať hlavne nejaký nástroj pre urýchlenie riešenia tejto otázky. Hľadal som na internete nástroje na rýchle zhodnotenie cashflow, ale musím povedať, že nič také neexistuje. Teória je síce pekná vec, ale implementácia robí zázraky!

 39. Jirka S. napsal:

  1. Je a zcela zasadne.
  2. Ano a dost tvrde.
  3. Myslim, ze dnes a denne.
  4. Jedna z moznosti je i sledovat akce tohoto typu, mit otevrene oci a naslouchat druhym, protoze setkani s kazdym clovekem ti neco da a neco vezme, zalezi jen na tobe, jak s tim nalozis.

 40. Peter napsal:

  1) Veľmi dôležitá, keďže od odpovede na túto otázku závisí aj môj budúci úspech na finančých trhoch. Buď sa k peniazom správam ak ľudia z ľavej strany kvadrantu, alebo ich jednoducho vyhľadávam.
  2) Úprimne, áno, ale išlo takisto o program Jirky Mazura – Hrajeme si na burze.. Už tam som začal podobné otázky riešiť.
  3) Pracujem s ňou na dennej báze a riešenie osobne pre mňa nachádzam na burze, na ktorej sa snažím už 4 mesiace podnikať.
  4) Podľa mňa by mal obsahvať praktické rady na zlepšenie mojich schopností (zlepšenie výkonu, sústredenosti, …), potom základné tipy podnikaní a nahliadnutie do nich.

 41. Ludmila napsal:

  1. Ano, je pro mě důležitá a učím se s ní pracovat. Děkuji za ni :o)
  2. Dříve jsem se s ní nesetkala.
  3. ptám se na ní každý den sebe sama a vynořují se mi nápady. Baví mě se jí zabívat. Učí mě poznávat hodnotu peněz a odkrývá mi můj vztah k penězům, který doposud v hloubi duše nosím.
  4. ano přeji si odkrýt svůj milionový potenciál. Přeji si žít autentický život. Předat světu kus sebe. Přeji si naučit se hospodařit s penězi.

 42. Štěpán Kucharik napsal:

  1) otázka č.1 je důležitá a v dnešní době velmi. Je jiná doba . Měli jsme tu dobu průmyslovou, potom technologickou. Nyní je tu doba informační . Tak jak prezentuješ KJMP je zásadní.

  2) Podnikám více jak 20 let začal jako OSVČ v roce 1995, a v roce 2006 založil s.r.o. Samozřejmě, že jsem si kladl otázku, ne kde jsou moje peníze, ale jak je vydělat a kdo mi je dá a za co. V roce 1995 jsem opustil jistoty pracovního poměru a odešel do světa nejistot, pádů, období kdy se dařilo byl jsem na vrcholu a opět pádu prostě do světa podnikání. A i když je to těžké někdy –neměnil bych.

  3) V dnešní době se s touto otázkou musí pracovat jinak . Jinak než v době průmyslové nebo technologické. Co fungovalo dříve na to se spolehnout dnes 100% nemohu.. Samozřejmě, že s otázkou KJMP pracuji. Je to spíše o tom , kdy přijde nový nápad AHA moment a potom jenom zvednout zadek a dotáhnout to do konce.

  Patřím ke generaci, kdy jsme stávali fronty na banány a vyrůstali v jiné době. Je mi 50 let učím se vzdělávám a pustil jsem do svého podnikání změny, které nese doba. A to prostřednictvím Stáni Mrázkové a jejího kurzu, znám i tvé programy. Snažím se být na pravé straně, ale spíše jsem zaměstnancem své firmy. Přivítám praktické příklady návody, řešení . Zbytek už musím udělat sám. Děkuji tobě Stáně jste super.

 43. Tomáš napsal:

  1.Životně důležitá, začínám si ji pokládat každý den
  2.Dříve jsem si ji vůbec neuvědomoval
  3.Každýž den, ale na slušné výsledky je zatím brzy
  4.Potřebuji natrvalo změnit hlavně styl myšlení. Moc to chci, již nevidím pro sebe do budoucna jinou možnost, než se dostat na pravou stranu

 44. MiraS napsal:

  1. Řekl bych, že je to otázka fundamentální a tedy bytostně důležitá.

  2. V podstatě ano, i když spíš formulovanou spíše jako Kdo je mým (potenciálním) zákazníkem

  3. V podstatě denně – i když se smíšenými výsledky – několik nápadů je, ale sbírám odvahu k realizaci

  4. Méně teorie, více praktických tipů a zkušeností – reálné situace, jak je uchopit – ne šedivou teorii vyčtenou z manažerských příruček

 45. Naďa napsal:

  1. otázka KJMP mě inspiruje k hledání nových nápadů v podnikání
  2. tuto otázku KJMP jsem dříve neznala
  3. snažím se s ní pracovat každý den, zatím bez výsledku. Věřím, že řešení najdu.
  4. Online trénink KJMP by mohl obsahovat konkrétní info od nejúspěšnějších, čemu se vyhnout a tím ušetřit čas, jak se naučit vidět příležitost. Ano chci.

 46. Hana napsal:

  1 – tuto otázku řeším pořád a neustále,
  2 – ano takto položenou otázku už jsem někde předtím zaregistrovala
  3 – neustále, naštěstí myslím, že poslední dobou jsem začala směřovat správným směrem
  4 – jak si co nejvíce ušetřit čas a propojovat myšlenky tak, aby do sebe zapadaly a navzájem se pákovaly

 47. Stana napsal:

  1) Otázka zní důležitě. Nejsou nikde, když jsem se o ně nepřičinila….
  2) ne
  3) nepracovala jsem s ní
  4) praktické kroky k okopírování

 48. Dalibor napsal:

  1. Hodně důležité … chci to vědět a vím to 🙂
  2. Neznal
  3. Zatím s ní nepracuji, ale v hlavě už mi to šrotuje, abych věděl, kde jsou mé peníze
  4. Nechal bych se překvapit, jsem přesvědčen, že už vím jak na to, ale třeba by mě něco oslovilo

 49. Petr Suko napsal:

  1. Již pár měsíců se dá říci zásadní, směřuje mi někam, kde jsem vždy chtěl být, ale nevěděl jak na to
  2.Ne, ani mi nenapadlo takto se ptát i když s penězi, nejen vlastními dělám už desítky let

  3. Minimálně pětkrát v týdnu, už se dostavili první vlaštovky ve formě příchodu peněz z míst kde bych je nikdy nejen neviděl, ale ani nevěřil, že si je budu moci vzít a nastavit je tak, aby mi generovali měsíčně ač ne velký,( zatím ) ale přeci jen pasivní příjem

  4.Jsem přesvědčen o tom, že moje peníze jsou na Burze a tak vše od úplných základů až po zkušenosti vlčáků jsou pro mne k nezaplacení, opakování matka moudrosti…

 50. Jarda napsal:

  1) Zcela zásadní.
  2) Před kurzem ŽNPS absolutně ne. Přes tajemství podnikání jsem začal tušit a teď už do sebe začíná vše zapadat.
  3) Pořád se ptám a stále nalézám. Moje peníze jsou všude kolem. Neuvěřitelné.
  4) Jasně, že chci milionový potenciál rozpohybovat. Problém mi ale dělá ohodnocení jednotlivých projektů. Nejsem si jist svými odhady potenciálu, podle kterých aplikuji pravidlo 80/20. Takže v tomto bych uvítal nějakou inspiraci na konkrétním příkladu.

  • Helena Zikánová napsal:

   1)Zcela zásadní. pokládám si ji už delší dobu spolu s otázkou, co dělám špatně, když pořád tvrdě pracuji a přitom to na vytoužený životní styl (minimálně hodně cestovat) zdaleka nestačí.
   2) Nekladla jsem si tuto otázku přesně takto, říkala jsem si, co dělám špatně a co dělat jinak a jak, abych se z toho začarovaného kruhu konečně vymanila.
   3)Nalezla jsem několik variant řešení a začínám realizovat jednou z těchto variant, která je momentálně schůdná (dá se dělat z domova, protože mám v péči starou nemocnou maminku*/). Nicméně další dvě varianty neházím do koše. Připravuji si k nim podnikatelský záměr, abych byla připravena, až toto moje omezení možností*/ pomine…(omlouvám se, že to říkám na plnou pusu, ale tak to je…)
   4)Jistěže ho chci rozpohybovat! Zatím jsem si jistá, že dvě ze tří možných řešení mé situace mají vysoký potenciál, třetí řešení je jen řešení, vycházející z mé současné profese a potenciál má nižší. Zatím si nejsem vědoma, co dalšího by měl kurs ŽNPS ještě obsahovat, nebo co by mu chybělo. Spíš si myslím, že informací v něm je spousta a člověk si musí pokud možno víckrát poslechnout jednotlivé přednášky a webináře a přečíst zajímavé informace v členské sekci, aby mu ty jednotlivé potřebné informace, které tu jsou k dispozici, najednou začaly vytvářet logickou a smysluplnou mozaiku činností, které je potřeba realizovat k uskutečnění svých cílů. Protože podle mých zkušeností teprve po třetím a dalším poslechu a přečtení si začnu v mysli vytvářet komplexní strukturu. Předtím to jsou většinou, aspoň u mě, informace, které mě nadchnou, ale mám pocit, že se mi něčeho nedostává, že pořád nevím, jak na to. Teprve po zopakování poslechů si uvědomuji, že ty informace ve vašich materiálech jsou, jen já jsem některé zprvu vnímala třeba jen okrajově a nevěnovala jim patřičnou pozornost. Ale asi by byly dobré nějaké konkrétní příklady dnes úspěšných podnikatelů, s jakými zdánlivě složitými problémy se setkávali při jejich cestě na vrchol a jak se s nimi vypořádali. Často i zdánlivě komplikované či „neřešitelné“ situace mívají jednoduché řešení, a to je motivace pro nás začínající, abychom se nedali demotivovat prvotními možnými neúspěchy.

 51. Markéta napsal:

  1) Otázka KJMP je pro mě důležitá.
  2) Dříve jsem neznala tuto otázku.
  3) Denně s ní pracuji. Je zajímavé, že otázka mě často napadá sama od sebe.
  4) Praktické rady a konkrétní příklady. Hodně mě zajímá, jak se okolo sebe naučit vidět příležitosti.

 52. Zuzka napsal:

  1. Velmi
  2. Neznala
  3. Kazdy den nad ni premyslim a pomalu menim pohled na prilezitosti – vidim je z jineho uhlu pohledu
  4. Hodne praktickych cviceni s realnymi priklady z ruznych oboru

 53. Vladimír napsal:

  1. Velmi důležitá, dává peníze, svobodu, volný čas, pocit sebeuspokojení
  2. Podvědomě jsem to vnímal, ale nekladl jsem ji ten správný akcent, takže zapadala v dalším balastu.
  3. Zatím se s ní učím pracovat, dávám si to v hlavě dohromady.
  4. Důraz na změnu myšlení, motivaci jak se sám sobě odměňovat za změny v myšlení.
  ANO chci změnu 🙂

 54. Martin napsal:

  1) poměrně dost. Potřebuji to zjistit, abych si je mohl fyzicky vzít.
  2) v tomto přesném znění ne. A určitě jsem sní nezačínal, když jsem si chystal nějaký projekt
  3) konce února každý den. Popravdě některé věci se upravili k lepšímu. Ale to hlavní jsem ještě nenašel. Dosud hledám!
  4) určitě chci rozpohybovat svůj milionový potenciál. Popravdě potřebuji kopat do zadku.

 55. Petra napsal:

  1. Velice dulezita. Bez penez neni clovek svobodny.
  2. Ne neznala.
  3. Snazim se s ni pracovat, ucit se, do akce jsem se jiz pustila prostrednictvim Staniny skoly plazoveho podnikani, ale zatim mam jen castecne vysledky, neco tomu chybi.
  4. Hlavne prakticke navody, nejake nakopnuti…

 56. Tomáš napsal:

  1. Pro mne je to již pár let stěžejní otázka
  2. Takže si ji pokládám již dlouho
  3. Ale teprve ZNPS a KJMP mi ukazuje nové směry
  4. Mne zajímá hlavně praxe, praxe a praxe, příklady těch co to dokázali

 57. Josef napsal:

  1) Ano, čím dál více.
  2) Nikdy jsem o tom takto nepřemýšlel
  3) Teprve začínám
  4) Nejlépe příklady těch, kteří jsou dál.

 58. Michaela napsal:

  1. Rozhodně ano, chci na to konečně přijít 🙂
  2. No v této formě ne, hledám stále kdo je můj klient, zkouším nabídnout nějaké prodkty a na základě zpětné vazby z emailů je inovuji, vylepšuji
  3. Snažím se najít svého ideálního klienta a kolik je ochotný zaplatit, ale nikdy jsem se nezamýšlela více do hloubky
  4. Jaké si mám klást otázky, abych na to přišla, co vlastně mám nabízet a komu, jak to marketingově zvládnout, aby se o tom lidé dozvěděli

 59. Mirka napsal:

  1.) Absolutně zásadní!
  2.) Ano – knihy Roberta Kiyosakiho jsem četla už před mnoha lety, takže jsem smysl této otázky snad i pochopila, ale tak nějak mi peníze pořád „tečou mezi prsty“ a pokud se mi někdy podařilo něco málo získat, následně přišlo nějaké BUM a bylo to zase pryč,!
  3.) Evidentně s touto otázkou pracuji úplně špatně – podle výsledku, kam jsem se „dopracovala“!
  4.) Tak to tedy opravdu netuším – hledám usilovně – ale přestože jsem na velikonoční pondělí oslavila šedesátku, CHCI TO!!!

 60. Lubomír napsal:

  1. Důležitá je pro mě nezávislost a finanční svoboda.
  2. Vím o tomto programu z tvých upoutávek a emailů a sleduji vše, co sděluješ- díky
  3 Ptám se každé ráno i několikrát přes den a přetavuji soustavně svou mysl abych vytěsnil dřívější pojetí získávání pěněz prací.
  4. Jistě že to chci a opravdu kladu velký důraz na nastavení mysli.

 61. Pavel napsal:

  1. Asi ta nejdůležitější.
  2. Neznal jsem ji, trklo mě to až jsem četl info od p. Mazura
  3. Začal jsem s ní pracovat (před spaním) a začínám tušit KJMP (už mám nápad).
  3. Chci KJMP rozpohybovat a budu rád za další informace v této věci.

  • Jaroslav napsal:

   1. Dôležitá na 100%
   2. S otázkou KJMP sa zaoberám od detstva, profit mi prinieslo podnikanie a v tomto programe hľadám niečo nové.
   3. Nie som spokojný lebo som na burze a investovaním do fondov som veľa stratil. Zaťažuje ma to aj keď spím.
   4. Chcem získať novú energiu a vedomosti pre zvládnutie stresových situácií, pri taktickom a strategickom rozhodovaní.

 62. Martin napsal:

  1. naprosto důležitá
  2. neznal, ani mě to nenapadlo
  3. každé ráno a i několikrát přes den
  4. chci, hlavně příklady z praxe

 63. Jirka napsal:

  1) Zásadní otázka. Vždy když si ji položím, vidím odpovědi.
  2) Neznal jsem ji. Je jednoduchá, až geniální.Vždy jsem se ptal oklikou a opatrně.
  3) Jsem multifunkční 🙂 Už týden se ptám a dostávám přesné odpovědi, ke každé činnosti-jen se chytit
  4) Výzvy k akci, zaměření na fokus.

  Neodpustím si dovětek. Do shlédnutí Vašeho posledního videa, které mi poslala Stáňa, jsem pořád neměl důvěru a sympatie. Něco tam pořád chybělo, nebo přebývalo. Toto video všechno změnilo a říkám jste BOREC, má to hlavu i patu. Díky za Vás.

 64. Pavla M napsal:

  1
  Zásadní!!! Je jádrem k cestě ke svobodě.

  2
  Otázku ano, ale odpověď snadná není, ale rozednívá se 🙂
  3
  Pracuji s ní teď často a řešení se mi rýsuje celkem jasně. Těším se na cestu seberealizace být sama sobě šéfkou 🙂
  4
  Neumím si představit takový trénink, který by všem bez ohledu na specifikace jejich oboru poradil a nebylo by to jen teoretické básnění. Takže bych uvítala příklady z praxe do čeho zásadně nestupovat a proč, protozě čas jsou peníze!!!! To by vedlo ke zkoncentrovani mého potenciálu na ten milionový 🙂
  Samozřejmě, že chci svůj MP rozpohybovat!

 65. Ľuboslav napsal:

  1. Je to zásadná vec
  2. Rozmýšľal som o tom, ale presná formulácia KJMP pomohla to definovať jasne
  3. Viem presne KJMP, problém je sa k nim dostať 🙂
  4. Aj ja som z tých, čo už majú 60, a nedajú si „pokoj“ 🙂 . Potreboval by som asi osobné vedenie, lebo nepočujem a pracujem v tejto komunite, a to má špecifiká…no a videá a webináre , to je kapitola sama o sebe, proste „nemý film“ …ale sú tam občas pdf a tak, to si poctivo popozerám ….

 66. Iva Nela napsal:

  1. Otázka KJMP je pro mě nejen nesmírně důležitá, ba dokonce životně důležitá.
  2. Tu otázku jsem předtím vůbec nikdy nikde neslyšela, ani jsem si ji v minulosti nikdy nepoložila, což je velká škoda, protože jsme se ve škole učili jen samé nepotřebné blbosti, kterými dodnes učitelé dětem a studentům zamořují hlavy, místo toho, aby jim předali funkční návody pro život, aby ho prožily radostným tvořením. A v zaměstnání? Tam jsme i bez otázky věděli, kde jsou naše peníze – jít každý den do práce na 8 nebo 12 hodin a jednou měsíčně se almužna objevila na účtě, to v tom lepším případě. Otázku KJMP si zřejmě pokládal hlavně ten, kdo se za své odpracované hodiny nedočkal ani výplaty, i když tam odpověď taky byla jasná – u zaměstnavatele.
  3. Touto otázkou se nyní zabývám neustále a nápady přicházejí, jen je dotáhnout do zdárného konce
  4. Jasně že to chci, zajímalo by mě, jak propojit myšlenkové pochody se selským rozumem a kalkulačkou.

 67. Tibor napsal:

  1.Otázku KJMP no možno v inej forme si kladiem už od chlapca, obdobne ako používam kalkulačku v hlave. preto je pre mňa dôležitá.
  2. Asi nikdy som ju neštylizoval ako KJMP, ale stále som hľadal a hľadám spôsoby kde a ako zarobiť.
  3.Opäť tá istá odpoveď, používam ju v inej podobe od chlapca. Tie úspechy sú striedavé. Nie vždy sa rovnako darí, no boli a verím že aj budú ešte chvíle kedy bude super.
  4.Či chcem rozpohybovať Miliónový Potenciál? Kto by nechcel, určite že je to snom každého podnikateľa. Pri mojej 20-ročnej skúsenosti s podnikaním mňa zaujímajú témy ohľadom off shore podnikania, preto sa na tieto semináre teším.

 68. Stanka napsal:

  1. Je důležitá v rovině finanční, hmotné. Jinak důležitá je asi tak na 5 místě. Před ní je zdraví, vnitřní naplnění, láska, radost a svoboda. Takže dotazy typu čím mohu dnes podpořit své zdraví? Dělám dnes to co mě vnitřně naplňuje? Kde a v čem mám své srdce a prožívám lásku a radost? .. No a pak je KJMP 🙂 Ale osobně vycházím z jiné koncepce..
  2. ANO, ale trochu jinak, v jiném jazyce 🙂
  3. Pracuji s kurzem H. E. a docela mě to baví. Jsem ráda, že je zde podobný projekt v češtině, je to pro mnoho lidí bližší.
  4. Asi bych se inspirovala tím, jak to dělá právě H.E. 🙂 Využila bych techniky pro práci s podvědomím a jak jej přeprogramovat. Mnoho lidí si tam nese špatné návyky a neví jak to proměnit na to co by bylo v integritě s jejich cílem. Tvořit koncepty pro vzdělávání mě nesmírně baví, ráda pomohu!

 69. Ctibor napsal:

  1) Je naprosto klíčová
  2) Ne , neslyšel
  3) Přiznám se, že občas zapomínám 🙂
  4) Jak hledat tržní niku. Jak vyhodnotit její potenciál z hlediska KJMP

 70. Zdeněk napsal:

  1. Tato otázka je pro mně velmi důležitá, protože často nevím, kde jsou moje peníze.
  2. Neznal. Sám sebe jsem se ptal, až když mi pootevřel oči pan Mazur.
  3. Chtěl bych s ní pracovat, ale nevím jak.
  4. Co by měl obsahovat nevím. Je to pro mně pole neorané. Potřebuji popostrčit.

 71. Alice napsal:

  1. Kardinálna. Dôchodkový vek je tu.
  2. Jej obsah a hĺbku začínam objavovať vplyvom Vašich webinárov.
  3. Pravidelne. Je na lístočkoch doma aj v práci. Nápady mám, postupne ich transformujem na konkrétne kroky.
  4. S „prácou s konkrétnym miliónom“ mám jedinú skúsenosť. Nesmierne zaujímavé „odhalenie“ ,
  zvláštne-príjemný pocit. Rada si ho pripomínam a hodlám túto skúsenosť (z)opakovať. Hľadám cesty.

 72. Josef Kreutzer napsal:

  1. Určitě ta nejdůležitější.
  2. Otázku jsem neznal a nikdy by mě nenapadlo se na to sám sebe ptát, ale teď poznávám její sílu.
  3. Snažím se ptát KJMP každé ráno. Díky tomu jsem ukončil projekt, který mi zabíral nejvíce času a měl minimální výsledky, protože ČAS=PENÍZE.
  4. Jakékoliv informace a AHA momenty, které mne posunou správným směrem.

 73. Peter napsal:

  1. Táto otázka je pre mňa veľmi dôležitá.
  2. Túto otázku som predtým poznal ale stále som na ňu nenašiel tú pravú odpoveď.
  3. Pracujem sňou stále ale výsledok nie je taký aký ho očakávam aj keď mám nejaké nápady ale neviem ako sa dostať k ich realizácií.
  4. Online tréning by mal obsahovať vsetko to je: ako začať,ako pokračovať,ako sa vyhnúť kritickým chybám a ich riešenie a hlavne ako ne skrachovať. 🙂

 74. Jaroslav napsal:

  1. Je to otázka zásadní pro účelné podnikání, ale bohužel někdy opomíjená a já ji opomíjel.
  2. Tuto otázku jsem tušil, ale nepojmenoval a cíleně s ní nepracoval. Dnes jsem ji už pojmenoval a co je hlavní – nacházím odpovědi.
  3. Dnes již snad vím KJMP a zároveň KN(nejsou)MP. A docela mi to vychází na těch 80/20.
  4. Příklady z praxe.

 75. Pavel napsal:

  1. Hodně důležitá ,nejdůležitějši .

  2.Neznal jsem ji

  3. začinám sni pracovat

  4. Ano chci to . A hledám způsob jak začit ?

 76. Milan napsal:

  1. Pro mě je to velmi důležitá otázka hned vedle zdraví a jsem přesvědčen že spolu dost souvisí
  2.V tomto přesném znění jsem ji neznal ale v podvědomí jsem ji vnímal a dokonce v minulosti i odpověď na ni několikrát využil
  3.Poslední dobou s ní zase začínám pracovat a hledám tak nový směr kterým se budu ubírat
  4.Tipy jak rozpoznat potenciál jednotlivých příležitostí a určitě příklady z praxe pro inspiraci

 77. Zdeněk napsal:

  Jak je pro vás důležitá otázka KDE JSOU MOJE PENÍZE?
  Jo to zásadní otázka 🙂

  2

  Znali jste tuto otázku KJMP v této praktické rovině v minulosti, před nažhavením v našem programu?
  NE.

  3

  Jak často s ní pracujete a s jakými výsledky? Nalézáte pro sebe řešení?
  Každý den. Postupně se ukazují možnosti.

  4

  Co by podle vás měl obsahovat online trénink KJMP tak, abyste pro sebe opravdu
  svůj Milionový Potenciál rozpohybovali? Chcete to vůbec?
  Diskuze s lidmi, kteří našli odpověď na otázku KJMP.

 78. Luboš napsal:

  1) otázka kde jsou moje peníze je pro mne velice důležitá
  2) otázku KJMP jsem před tím neznal
  3) snažím se s ní pracovat několikrát denně ….. zakázky nějaké chodí, nevím jestli je přitahuji vyšší mocí
  4) nápady a ťuky do hlavy ……..

 79. Táňa napsal:

  1. nejvýš důležitá
  2. ne,ale nyní mění můj postoj k situacím
  3. denně,pochopení,malé akce,rozeznávání důležitosti stávajících směrů a nových reálných cílů
  4. ano,velmi,vše jak je mi vyhovuje,skvělé!

 80. Eva napsal:

  1. Peněz jsem si začala považovat až díky kursu J. V. Čmolíka Neuorestart peníze, do té doby jako by ani neexistovaly, moc jsem je neřešila a taky nebyly… 🙂
  2. Před rokem ještě neznala, až po přečtení knih R.Kiyosakiho a sledování některých Jirko Vašich webinářů jsem začala uvažovat vážně o pořádných penězích kvůli sobě, dětem a vnoučatům. Až teď vidím a pochopila jsem, co dělal krysí závod se mnou celý život a co dělá mým dětem a co bude čekat vnoučata, pokud něco nevymyslím a účinného nepodniknu.
  3. Ano, pracuji na tom, zatím jsem plně zaměstnána kursem Podnikání z pláže, který je výborným produktem Vaší dcery Stáni Mrázkové…
  4. Vše začíná od hlavy, tak v první fázi tzv. překopat hlavu a v druhé praktické kroky… 🙂

 81. Lucie napsal:

  1. Velmi! Naučila mě se nad situacemi zamýšlet jinak a musím říci, že mnohem lépe
  2. Ne. Po přečtení, o co jde, pro mě byla tahle otázka dalším velkým „Aha“ momentem.
  3. Často. V podstatě každý svůj nový nápad hodnotím i z téhle roviny. A nejenom svůj, ale i nápady lidí kolem mě, podnikatelů atd.
  4. Určitě!! Ráda bych šla víc do hloubky a pochopila víc tu podstatu i detaily. Děkuji za tu možnost 🙂

 82. Mia Roman napsal:

  1. Důležitější než samotná otázka je pro mne záhada, kde jsou moje peníze? 🙂
  2. Takto formulovanou jsem otázku určitě neznal. Abych pravdu řekl, tak jsem se penězi netrápil, přestože mne omezoval jejich deficit. Jsou důležitější životní hodnoty, které mne od této otázky vždy odváděly. Nastal ale čas, se správně zeptat a svůj nárok na moje peníze začít důsledně vymáhat.
  3. Lovím moc zajíců najednou a tak všichni ve zdraví utečou. 🙂 Změňme to a chyťme si toho největšího „Macka“. Chce to jen se dostatečně hlasitě přihlásit a nenechat se odírat …
  4. Obávám se, že žádný trénink nemůže univerzálně přivést lidi ke svým penězům. Umím věci, jako nikdo jiný na světě, ale mám problém v tom, že je snadné ukrást informace, které produkuji a pak si je přisvojit, nebo alespoň užívat bez finančního přispění.
  Proto hledám nějakou snadnou oblast, kde mohu využít současného trendu, protože mám jistotu, že naprosto vždy dokáži přinést nový vhled i do oblastí, tisíckrát omletých uznávanými odborníky. Problém vidím hlavně v tom, že nikdo nemá rád, když někdo ukáže, že celý život šířil blud …

  * Jirko, docela bych uvítal, kdyby otázky a formulář byly na stránce svázány ve své blízkosti, aby se nemuselo neustále rolovat při další odpovědi.
  ** Omlouvám se,že to nevyšlo s Davidem a bonusem KJMP.

 83. Aneta napsal:

  1. Dnes o tom slyším poprvé a chci vědět, kde jsou mé peníze. ..
  2. Ne az dnes
  3. Teprve začínám a doufám, že se někam dopracuji
  4. Obsahovat něco co mě tak zaujme, že mě to donutí konečně zvednout zadek a hledat své peníze. . Třeba i motivace těch, kteří už něco dokazali

 84. Marcel Slaný napsal:

  Ahoj Jirko, na otázky 1-4 bych odpověděl takto: Těmito věcmi se zabývám od té doby, co jsem se stal zaměstnancem. Tedy od školy. Vůbec mi tento způsob žití nevyhovoval, nikdy! Postupně jsem se snažil naivně a povětšinou marně vydělat svoje peníze různými způsoby (práce od rána do večera, 6-7 dnů v týdnu, různé živnosti…), ale spíš to vedlo k tomu, že bych se upracoval k smrti a v domově důchodců (pokud bych se toho dožil) vzpomínal na pracovní úspěchy. Přesně jsem věděl co chci, jen jsem neznal tu pravou cestu pro mě, jak toho dosáhnout. Moje okolí mne vůbec nechápalo, holt levý kvadrant. Byl jsem v tomhle pro všechny vždycky divnej, o to jsem to měl složitější. Takže jsem si sám vymyslel postupy a způsoby. Našel obchodování na burze a začal si hrát na DEMU. Po letech mých úvah a měsících snažení na burze jsem zjistil (z několika školení, taky z netu, z knih a z tvých mailů), že uvažuju správným směrem. Konečně mám to, co jsem celou dobu chtěl mít. Tak hurá na pravou stranu 🙂

  Chci se tě znovu zeptat – platí ještě, že TOP10 (z loňské soutěže o Live účty) dostane zlatou cihličku s tvým věnováním? 🙂

 85. Pavla Součková napsal:

  Otázka KJMP je pro mne důležitá. Stále se neumím jednoduchým způsobem k nim dostat. Co by měl trénink obsahovat nevím. Bylo by moc fajn, kdybych uměla svůj Milionový Potenciál rozpohybovat.

 86. Michal D. napsal:

  1. Tato otázka je pro mne velice zásadní a pokládám si ji každý den.
  2. tuto otázku jsem si nikdy předtím nepokládal. Spíše jsem se ptal v čem bych mohl podnikat, ale ted vím, že jsem si pokládal špatnou otázku.
  3.Každý den si ji pokládám a napadají mne různé myšlenky, pak si je přepočítávám s kalkulačkou v ruce, nebo v hlavě. Už jsem nastavil změny a začínají se dít zajímavé věci.
  4. Určitě by měl obsahovat otázky, které je si dobré pokládat. Nějaké nejčastější chyby, kterých se vyvarovat. Určitě chci rozpohybovat svůj Milionový Potenciál.

 87. Tomáš V napsal:

  1. Velmi důležitá, staví vědomí na úplně jinou úroveň.
  2. Částečně ano, jen jsem na to neměl tuhle praktickou formulaci.
  3. Pracuji s ní neustále z positivními výsledky hlavně v uvědomování si KJMP.
  4. Měl by obsahovat praktické, stručné, jednoduché rady a návody. Něco jako otázka KJMP.
  Ano přeji si rozpohybovat peníze tak, aby byli kladným přínosem.

 88. Dajana W napsal:

  1. Dôležitá je pre mňa nezávislosť a finančná sloboda.
  2.Ne, nenapadlo ma takto sa pýtať aj keď s peniazmi, vlastnými robím už desiatky rokov
  3.pracujem s ňou denne a robim čo viem som to zmenila na svoj obraz
  4.chcem to ,prajem si odkryť svoj ​​miliónový potenciál. chcem si žiť autentický život. Odovzdať svetu kus seba. Prajem si naučiť sa hospodáriť s peniazmi.

 89. Jan napsal:

  1, důležitá
  2,KJMP, jsem neznal narazil jsem na to při shlédnutí vašeho videa na you tub
  3, zatím nijak je to promne vše nové
  4, těžko říct po druhé v životě jsem přišel o všechno a to doslova, tak pro začátek být mezi pozitivně naladěnými lidmi. není pro mě nic ubíjejícího než negativismus kolem mne

 90. Pavla napsal:

  1. Je opravdu zásadní a životně důležitá,neboť když nebudu mít peníze nezískám finanční svobodu.
  2.Ano znala neboť jsem četla knihy od Roberta Kyosaki,a také od Andy Winsona.
  3.Pracuji s ní denně a zapojila jsem se do kurzu Plážového podnikání od Stáni Mrázkové,odkládám si třeba i malou částku, jak jen to je možné.
  4.Podle mne by měl obsahovat hodně praktických kroků, které se dají využít v jakémkoliv oboru podnikání.Aby člověk mohl žít na pravé straně a ne dělat poskoka v krysím závodě za almužnu.

 91. Monika napsal:

  1. Otázka pre mňa veľmi dôležitá. Minulý rok som dala pápá svojmu zamestnávateľovi, rozhodla som sa v „mojom“ veku podnikať a tak sa učím.
  2. Nie, toto som vôbec nepoznala a som nováčik. Pozerám na to všetko s otvorenými ústami.
  3. Zatiaľ s tým nepracujem, momentálne som v stave pozorovateľa.
  4. Určite by pomohli praktické rady a skúsenosti ako si to v hlave usporiadať a pritiahnuť úspech!

 92. Petr napsal:

  1.Velmi důležitá.
  2.Znal, ale intenzivně jsem se s ní začal zabývat až nyní.
  3.Pracuji s ní celý den a začínají se rýsovat směry dalšího postupu.
  4.Jak nastavit myšlení, aby se dostavovaly konkrétní nápady.

 93. Miloš Ertl napsal:

  Kde Jsou Moje Peníze … ako keby som počul „Najvyšších úradníkov štátu “ alebo za doby Kráľov ,ked ľudom bola zobraná aj posledná kravička a až do dnešnej doby
  im splácame „Dlh “ ich nenažranosti ,faloše a ponižovaniu občana „dojnej kravičky“ A preto vymýšlam ako malý živnostník „exelentné kúsky“ ako zaujať zákazníkov
  prejsť cez rozum konkurencii ,ktorá si od vás nekompromisne ukradne vaše dlhoročné a rodinné dedičstvo a ked im „karta nejde “ ešte viacej vás znenávidia !! A preto makám
  od svitania do mrku od revolúcie a pýtam sa sám seba ako 54 ročný ,Kde Jsou Moje Peníze !
  2 // V praktickej rovine veru áno ale nebol som „v obraze “ ako vo vašom programe kde sa dozvedám tak veľmi podrobné a úžitočné návody ako tomu predísť !
  3 //
  Pracujem tvrdo z minimálnymi výsledkami ,čo znamená v praxi ,že nie každá živnosť a jej
  profesia je zárukov stať sa na trhu vyhľadávaným a „biť za vodou “ . Riešenia vytváram „za jazdy “ realita nám ukazuje drsný smer ako ovpliňijú známosti a peniaze vašu prípadnu
  skazu na trhu pokiaľ nemáte dostatočne „ostré lakte “ !
  4 // Online tréning KJPM je tak výnimočný ,že momentálne nemám čo dodať a som
  veľmi rád že som účastníkom ,kedže chcem potenciál maximálne zhodnotiť !
  Veľké Ďakujem Jirkovi Mazurovi , Miloš Ertl

 94. Marta napsal:

  1.Velmi dolezita, pretoze bez penazi nie je clovek slobodny.
  2. S takouto otazkou som sa doposial nestretla
  3. snazim sa s nou pracovat kazdy den a vidim narast obratu v mojom biznise
  4. Dat viac typov ako a s cim to rozhybat Milionovy Potencial

 95. Jolana napsal:

  1. Otázka KJMP je pro mne velmi důležitá. Z toho vyplývá několik dalších.
  2. V tomto kontextu otázek jsem si ji nepokládala.
  3. Od začátku února si ji pravidelně pokládám každý den. Myslím na ni nepřetržitě.
  Výsledkem je uvědomění si, že je zatím ještě nevidím / příležitosti /.
  4. Chci získat praktické návody, jak se dostat ke splnění svých snů – svobody – času – hojnosti.

 96. Miroslav napsal:

  1 Jak je pro vás důležitá otázka KDE JSOU MOJE PENÍZE?
  Je dôležitá z pohľadu zamerania sa na cieľ, na to, z čoho skutočne pritečú peniaze, kde vstupy – výstupy, budú v plusových číslach. Už vtedy sa to oplatí, čo i len jedno EURo :-).
  2 Znali jste tuto otázku KJMP v této praktické rovině v minulosti, před nažhavením v našem programu? Poznal, ale v takomto kontexte, som si ju nekládol, a je pravda, že teraz, aj vďaka tejto otázke, si dávam, čoraz viac, konkrétnejších odpovedí, na to, kde skutočne tie peniaze môžu byť, odkadiaľ pritekajú…
  3 Jak často s ní pracujete a s jakými výsledky? Nalézáte pro sebe řešení?
  Pracujem, od výzvy, ale už predtým, som si ju podvedome kládol a posledný rok a pol, dávam svojim otázkam konkrétny zámer. A dokonca ma to aj baví. Staviam pevné základy pre svoj biznis dlhodobo…
  4 Co by podle vás měl obsahovat online trénink KJMP tak, abyste pro sebe opravdu
  svůj Milionový Potenciál rozpohybovali? Chcete to vůbec?
  Online tréningy na SR a CR sú si velmi podobné, ja osobne preferujem osobnejší prístup. A dlhodobejší, pol roka, rok. Nie vyhrknut za dva mesiace informácie, clovek je toho plný a velakrát dobre mienená informácia, môže skončiť bez úžitku, nakoľko to nemá človek prežité viac do krvi.

 97. Aleš Andr napsal:

  1) KDE JSOU MOJE PENÍZE? je jedna z nejdůležitějších otázek vůbec a od únorové výzvy si jí kladu několikrát denně
  2) v takovémto přesném znění KJMP určitě ne a ani s takovým fokusem jako teď
  3) několikrát denně, na něčem už pracuji a něco nového se rýsuje. A některé nápady už skončily v koši nebo v šuplíku 🙂
  4) Nějaké příklady, ukázky z praxe, zkušenosti. Příběhy dalších lidí a z různých oborů podnikání, jak oni nasměrovali peníze k sobě. Aby to byla taková inspirace.

 98. Václav H. napsal:

  1. Tato otázka je pro mě velice důležitá, kladu si ji s různou intenzitou už asi 20 let.

  2. Myslím, že jsem ji znal. Přečetl jsem R. Kiyosakio a hrál jeho naučnou hru o krysím závodě.

  3. Pracuji s touto otázkou velice intenzivně, obzvlášť, v poslední době.
  Nalézám pro sebe řešení zatím jen na burze s Vaším programem WinSignals .

  4. Samozřejmě, že to chci rozpohybovat.
  Snad by měl trénink KJMP obsahovat Vaše praktické ukázky jak na to a následné zadávání úkolů aby mě to nutilo něco dělat.
  Nebo by měl být lehce zpoplatněn, protože informací a příkladů zdarma si málo vážíme (asi všichni) a pokud nás to stojí nějaké peníze, tak z toho chceme vytěžit maximum. Na tento efekt stačí symbolická cena. Když je to moc drahé, tak si to někteří rozmyslí, protože usoudí, že jim to za to nestojí a nebo na to jednoduše nemají.

 99. Róbert napsal:

  01 Zase tie peniaze 🙂 Otázku riešim od narodenia.

  02 No niečo som čítal ale zorientoval som sa až od Vaších publikácii, príspevkov…

  03 Niečo sa vyvíja, je to lepšie. Uvidíme ďalej…

  04 Rozvíjanie intuície, sila vôle alebo slobodného rohodnutia, poučné znázornenia a príklady zo života a pod.

 100. Eva napsal:

  1. Velmi důležitá
  2. Neznala jsem ji v této formě, resp. neznala jsem její sílu, schopnost, vliv na aktivizaci a roztočení myšlenek tím správným směrem z toho správného konce.
  3. Pokládám si ji denně, pracuji s ní denně a brzy to snad přetavím v cash flow směrem ke mně.
  4. Hodně praktických cvičení, zkušeností, rad.

 101. Květa napsal:

  1.Od doby, kdy jsem se s ní seznámila ta zásadní a důležitá
  2.Neznala
  3.Jsem na začátku , větu KJMP praktikuji asi 14 dní,ale i několikrát denně,takže už vidím první chyby
  4.Ano chci velmi rozpohybovat Milionový Potenciál,příklady různých lidiček,kteří pracují s Otázkou KJMP a už vědí jak na to

 102. Jarda napsal:

  1. Správná a důležitá otázka a rád bych znal odpověď
  2. Neznal v rovině kladení si otázky , pouze podvědomě
  3. Zkouším s ní pracovat, ale zatím bez výsledků
  4. Zajímá mě potenciál této otázky v systému MLM , neboť tam evidentně je.

 103. Jarmila Vlasáková napsal:

  1. To je tá najdôležitejšia
  2.Ano , ale nie na takej úrovni
  3.Každý deň, len treba vystihnúť ten správny moment a chytiť príležitosť za pačesy
  4.Viac motivácie a inšpirácie, aby som dokázala nasávať každú myšlienku , uložiť do podvedomia a potom sa zmení aj myslenie, ale to už je na každom z nás ako sa nastaví a bude pracovať na sebe….

 104. RICHARD napsal:

  1. Důležítá určitě zajímavá informace až opravdu zjistím kde
  jse rozkutalely ty peníze.
  2. několikrat jsem se pokoušel vlastními silami to zjistit,
  zapisovat,číst,informace a poté přenést,špatně.
  3. řešení je,určitě vždy.Výsledky prozatím 0.
  4. co by měl obsahovat, něco co Vám pomohlo a do ted
  pomahá.Já opravdu chci,jen prosím doufam že Vaše pomoc či rady
  nejsou obdobná jak u p. Winsona.

 105. Dagmar napsal:

  1. ano, velice důležitá.
  2. ne, neznala.
  3. bohužel zatím ne.
  4. příběhy úspěšných.

 106. Peter napsal:

  1/ Viac ako otázka je pre mňa dôležitá odpoveď
  2/ Nie, nepoznal. Vy ste mi ňou pootvorili oči
  3/ Som začiatočník, takže o výsledkoch si ešte netrúfam hovoriť
  4/ Čokoľvek inšpirujúce a aktivujúce. Rád sa nechám prekvapiť novými informáciami

 107. Michal napsal:

  1. Je velice dulezita.
  2. Ne.
  3. Velice casto, hlavne v mem mikro podnikani objevuji dalsi potencial pro ziskani mych penez.
  4. Rady zkusenejsich lidi, kteri jiz nasli sve penize.

 108. Romana Kvapilová napsal:

  1.-Ano, v tuto chvíli se tím bavím.
  2.-Ne v této přímé formě, ale se směřováním mozku za určitým cílem pracuji déle dotazováním podobným.
  3.-V té jiné formě mi to funguje a používám. S touto otázkou zatím sleduji zajímavé odpovědi.
  4.-Úhel pohledu ženské energie, nevím jak to lépe nazvat, aby to oslovovalo i ženy uvažující spíše ženským, než mužským způsobem.

 109. Petr napsal:

  1. Tato otázka je pro mě velice důležitá, proto jsem se přihlásil na tento webinář.
  2. Otázku KJMP jsem neznal.
  3. S touto otázkou prakticky vůbec nepracuji, ale chci neprodleně začít.
  4. Měl by obsahovat především jak přepnout myšlení levé strany cash flow kvadrantu na myšlení pravé strany.

 110. Renata Szépeová napsal:

  1, aktuálne najdôležitejšia otázka dňa
  2, nikdy som takto neuvažovala, až teraz viem, že je to najzásadnejšia otázka podnikateľa
  3, stále ma prenasleduje táto otázka, postupne ruším všetky moje aktivity, čo ma oberajú o čas, čas sú moje peniaze, zatiaľ zdvojnásobený príjem
  4, otázky analýzy trhu, trhovej niky

 111. Hanka Z. napsal:

  1. Velmi důležitá neboť peníze jsou prostředkem ke svobodnějšímu životu
  2. Kdykoliv se do něčeho pustím, tak si ji pokládám
  3. Používám ji v praxi a po shlédnutí několika videí p. Mazura jsem se zapřísáhla, že se budu jeho rad důsledněji držet, musím podotknout, že to funguje 😀
  4. Chci a vítám jakékoliv příklady z praxe, příběhy úspěšných lidí i těch co třeba začínají. Osobnmí příklad a zkušenosti jsou pro mě velmi motivační a pomáhají mi utřídit si řadu myšlenek, díky…

 112. tomáš napsal:

  1. Je to dôležitá otázka, myslím si pre každého
  2. Stretol som sa z náznakmi niečoho podobného, ale nie tak komplexne
  3. Zatiaľ s ňou nepracujem, ale smerujem sa 🙂
  4. Je to dobre minimálne ako motivácia.

 113. Martina napsal:

  1. Čas jsou peníze a pro mě je čas stále důležitěší. Chci být pánem svého času.
  2. Vždycky jsem se styděla říct si v zaměstnání o zvýšení platu. Takže zatím jen v rovině uvažování, co
  dělám špatně.
  3. Začínám a jsem ve fázi zjišťování jak na to. Čtu, hledám na netu. Hledám odpovědi na své otázky.
  4. Příklady z praxe, motivace, nápady lidí, kteří jsou na správné cestě na Pravou stranu

 114. Jana Kovářová napsal:

  1. Od letošního roku, co ji znám, je velmi důležitá. Aktivuje myšlení… 🙂
  2. Dříve jsem tuto otázku neznala.
  3. Pracuji s ní téměř denně. Rozhlížím se kolem sebe. Pár nápadů už bylo, ale na papíře to nebylo ještě TO ono… 🙂
  4. Měl by obsahovat AHA momenty, výzvy k AKCI, příběhy úspěšných lidí a mnoho příkladů z praxe

  Chci poděkovat za skvělé videopřednášky. I když znám knihy R. Kiyosakiho, v těchto přednáškách nacházím mnoho AHA momentů a jiného pohledu na věc… ještě to dostat pod kůži… 🙂

 115. Mirek napsal:

  1. V poslední době velice důležitá.
  2. Dříve jsem o tom neuvažoval.
  3. Nenacházím zatím pro sebe
  4. Pracuji v zemědělství ,kde je vše určeno dodavateli a odběrateli.

 116. Miroslav napsal:

  1. Je důležitá jako AHA moment – pro nasměrování úvah. Její modifikace pak slouží jako pojistka proti zapadnutí do každodenní rutiny -> Jsou zde moje peníze?
  2. Podvědomě ano, ale metodicky jsem s ní nepracoval a zapomínal jsem na ni.
  3. Snažím se pracovat s ní denně. Nejpodstatnějším výsledkem je zatím probíhající změna životní filozofie. V praktické rovině zatím narážím – viz další bod.
  4. Proč bych se ptal Kde jsou moje peníze, kdybych to nechtěl uvést do života? Prvním krokem je nastavení mysli, pak ale musí následovat praktické kroky. Je fajn si uvědomit, co mi přinese změna myšlení, ale pokud to nedokážu přenést do praxe, jsou to jen krásné představy. Bylo by velmi přínosné, kdyby online trénink poskytl jednoduché praktické návody, zkušenosti, postřehy, praktické pomůcky, které by, v duchu filozofie tohoto kurzu, pomohly na úrovni realizace, nikoli na úrovni vize. Aby si člověk osvojil jednoduché praktické dovednosti, získal jednoduché pomůcky, atd. pro realizaci svého projektu, aby se nedopouštěl fatálních chyb.

 117. Jozef napsal:

  1. Sledujem tok svojich peńazí ale stále mi nejako uniákajú
  2.Stále som na ňu nenašiel správnu odpoveď .
  3.Neustále hladám nové príležitosti ale to čo na začiatku vyzerá veĺmi zaujímavo sa počas krátkej doby z dôvodu zmeny legislatívy alebo podmienok na trhu zmení na menej zaujímavé a vhodné.
  4.Praktické návody a viac skúseností a príkladov z praxe.

 118. Pavel napsal:

  1. Peníze jsou bohužel příčinou veškerého zla na Zemi, moje peníze nejsou moje podobně jako vzduch, voda a nebe.
  2. Odpověř na tuto otázku řeším poprvé a jako amatér.
  3. Metody, postupy a rady neznám. Mám jen ze špatných životních zkušeností s lidmi a penězi mráz na zádech.
  4. Zatím nemohu posoudit jak na mě bude působit tato psychologická masáž.

 119. Jaroslav napsal:

  1. klíčová otázka pro rozpohybování finančních toků
  2. ne neznal jsem jí, nikdo mi ji nikdy nepoložil ani mne nenapadla
  3. teprve teď s ní začínám pracovat a vynořují se mi odpovědi, co udělat pro ostatní a za co by ostatní mohli být ochotni zaplatit… zatím to jde, ale pomalu
  4. online trénink by měl obsahovat co nejvíce praktických informací, které lze rovnou zkoušet a uvádět v akci, dávat nějaké praktické výzvy… teorií je spousta

 120. Helena napsal:

  1.) Táto otázka sa dá viacerým spôsobom zodpovedať , je veľmi s o f i s t i k o v a n á 🙂 a preto záleží na tom z akého uhľa pohľadu sa na ňu pozriete. Ak sa nad tým tak zamyslím, odpoveďou by mohlo byť aj to – všade, kde ich viem zarobiť! Pre mňa otázka sama o sebe nie je možno tak dôležitá . Skôr si myslím, že dôležité je to, či idem správnym smerom a to, či sú skutočne tam , kde si myslím , že sú – moje peniaze.
  2.) Veľmi filozoficky položená otázka, a v tejto rovine by sa dala zodpovedať na viacerých úrovniach aj áno aj nie .
  3.)Myslím si , že väčšina z nás s tým pracuje deň čo deň v rôznej forme ani o tom netušiac a preto výsledky tzv. práce si ani neuvedomujúc že je to kľúč k úspechu , Ale je zrejmé , že ak niekto ďalej hľadá – tak asi to uspokojivé riešenie nenašiel – stále je v procese hľadania .
  4.) “ Možnosť “ objaviť v sebe svoj miliónový potenciál a ako ho zmaterializovať.

 121. Růžena napsal:

  1. Ano, otázka je pro mne velmi důležitá

  2. Tuto otázku znám od vzniku programu KJMP, od února letošního roku, kdy jsem se zúčastnila jedné Vaší živé akce.

  3. Denně si jí pokládám ráno před zrcadlem, občas i během dne. Výsledky se pomalu dostavují, i když zatím ne v penězích. Ale pochopila jsem kde mi utíkaly a už jsem ty kanály ucpala. Také už vím, že jsem se zaměřovala na nesprávnou cílovou skupinu. Takže si hledám nové kontakty pomocí různých síťovacích akcí.

  4. Samozřejmě chci svůj Milionový potenciál rozpohybovat. Nejlépe se učím z příkladů, ale člověk nikdy neví, která informace přinese ten správný AHA moment. Takže inspiraci, zkušenosti a hlavně informace o tom, co určitě k cíli nevede. Předem za to dík!

 122. Michal Jaško napsal:

  1. Je to otázka každodenního přežití i luxusu v podobě větší svobody života ve společnosti.
  2. Ne takto vědomě, ale v podnikání se jí člověk do určité míry zabývat musí.
  3. Aktivně s ní nepracuji, ale občas se objeví aha moment, kdy to sepne v souvislosti, kterou jsem dřív neviděl.
  4. Popravdě mě vůbec nenapadá, co konkrétně by mohl takový trénink obsahovat, aby to nebyly jen motivační řeči, a nechám se od vás překvapit.

 123. Viktor napsal:

  1. V poslednej dobe dosť ide do popredia.
  2. Iba okrajovo, nemal som čas sa tejto problematike venovať.
  3. V poslednom roku čím viac, ale bez nejakého uspokojivého efektu.
  4. určite áno, prijal by som prezentácie od ľudí čo sa neboja povedať pravdu a používajú vlastný rozum a nie sú platený spoločnosťami, ktorých produkty ponúkajú.

 124. Marie napsal:

  1. Je to velmi duležita otázka, snažím se nad ní premyslet stále.
  2.neznala jsem to ve správném poradí.
  3. Ted již si začínam osvojovat uplne jiny pristup.
  4. Ráda bych se dozvedela zkušenosti a praktické informace.

 125. Tereza D. napsal:

  1) Je hodně důležitá, v podstatě bych řekla, že čím dál víc spíše zásadní. Je zásadní vědět, jakým směrem orientovat svou mysl a následně i své činy.
  2) Přiznám se, že ne. Aspoň ne v takové hloubce nebo rozsahu. Jsem příkladem těch lidí, kteří to berou z toho opačného konce (tedy doposud brala).
  3) Snažím se téměř denně a pracuji na transformaci myšlení. K výsledkům bych řekla, že se mi zatím otevírají širší obzory.
  4) Je dobrá inspirace od ostatních a jejich zkušenosti, praktické rady/příklady/úkoly.

 126. Daniela napsal:

  1. veľmi dôležitá, dáva pocit slobody
  2. pred programom nie
  3. raz denne, zatiaľ začínam, aha momenty sa už vyskytli
  4. konkrétne príklady úspešných ľudí týkajúce sa efektívneho investovania a rozpohybovávania finančných tokov

 127. Libor napsal:

  1. peníze jsou energie a ta musí být v pohybu, takže KJMP je otázka nádherného života nebo zmaru.
  2. ne
  3. neustále hledám KJMP a teprve v poslední době začínám chápat souvislosti
  4. hlavně aby byl hodně akční a méně teoretický

 128. Eva napsal:

  1. Otázka kde jsou moje peníze je naprosto stěžejní.Jsou všude okolo nás jen je třeba zvednout stavidla a nechat je k nám svobodně plynout. 2.Touto otázkou se zaobírám velice dlouhý čas.V podstatě již od dětství,kdy jsem první penízky dostávala od svého dědečka .Kam je dát -uložit ,kde je to co nejvýhodnější a nebo jak je šikovně investovat a zhodnotit -např. nakoupit sazenice a vypěstovat jahody a následně prodat.Já říkám ,že peníze rostou na stromech a všude okolo nás jen je třeba mít otevřené oči-intuici a informace přicházejí. 3. .S otázkou kde jsou moje peníze pracuji téměř denně a oni ke mě začaly plynout i nečekaným způsobem a to např. možnost úžasně levného nákupu a tím vlastně obrovského zisku .Při neustálém opakování si otázky kde jsou moje peníze mi přichází na mysl spoustu možností kde a jak je možno tvořit a následně dostávat energii v podobě peněz. 4 .Je naprosto jasné ,že valná většina populace si přeje být finančně nezávislá .Tak do toho. Cest na vrchol k vítězství vede mnoho .Ráda poznám další a další a pokud možno přímé jasné srozumitelné a schůdné.Děkuji , přeji všem štěstí, úspěch a radost z dosažených změn.

  • Miroslav napsal:

   1. Hodně důležitá
   2. Ne
   3. Příležitostně, zatím bohužel bez očekávaných výsledků
   4. Konkrétní praktické ověřené postupy, vedoucí k vytyčenému cíli – finanční nezávislosti

 129. ema napsal:

  1. Ano
  2 Ne
  3 Denně. Ano, řešení postupně nalézám a rozvíjím
  4 Pracuji ve službách, nevím, co by mohlo více nakopnout, nebo rozvinout můj byznys

 130. Zdenek napsal:

  1. Velmi důležitá otázka, protože „…bez peněz se sice dá žít, ale s penězi se žije lépe…“
  Ale (až) v tomto kurzu jsem pochopil, že otázka má ještě trochu jinou polohu =>> důležitější než „kde jsou moje peníze“ – protože ty jsou téměř všude – je zeptat se „kde a jak získám peníze, jejichž množství bude přiměřené úsilí, jenž jsem musel vynaložit na jejich získání…“ – s podtextem, aby mezi množstvím a úsilím byla co největší NEpřímá úměra ;
  2. Ne, neznal ;
  3. Po tomto „kurzu“ jsem se začal otázkou zabývat a nyní přemýšlím o přehodnocení svého přístupu k tomu, co dělám a hlavně, v čem podnikám. – Hledám jiné formy nebo obory podnikání. Abych nebyl OSVČ-schovaný zaměstnanec, ale byl opravdu ve svém rozhodování nezávislý !! ;
  4. Tipy na oblasti či obory, které jsou personálně neobsazené. – Na základě zpravodajství TV mne nedávno jedna taková oblast napadla, nyní sháním informace o možnosti vyškolení a zahájení podnikání… ;

  Závěren OTÁZKA : Jirko, souhlasíš ty nebo tví hosté s tvrzením, že když podnikatel objeví díru na trhu, tak nejpozději do dvou let ztratí náskok, protože není sám a konkurence jej začne dohánět ?? Děkuji za odpověď.

 131. Tereza napsal:

  1
  Jak je pro vás důležitá otázka KDE JSOU MOJE PENÍZE?
  Důležitá.
  2
  Znali jste tuto otázku KJMP v této praktické rovině v minulosti, před nažhavením v našem programu?
  Jen z části.
  3
  Jak často s ní pracujete a s jakými výsledky? Nalézáte pro sebe řešení?
  Zatím moc nebyl čas.
  4
  Co by podle vás měl obsahovat online trénink KJMP tak, abyste pro sebe opravdu
  svůj Milionový Potenciál rozpohybovali? Chcete to vůbec?
  Chci. Měl by obsahovat reálný příklad.

 132. Roman Bulko napsal:

  1) pro koho to není důležitá otázka, tak lže a nebo mu ji ještě nikdo nepoložil.
  2)otázka je pro mně nová a musím se s ní naučit pracovat.
  3) zatím se navzájem seznamujeme, ale věřím že se KJMP naučím používat denně.
  4) uvítal bych otevřené diskusní forum, nebo FB skupinu, kde by zkušení burzovní obchodníci mohli občas poradit zapáleným nováčkům, kteří se chtějí naučit úspěšně a samostatně obchodovat.

 133. Josef napsal:

  1. Rozhodně důležitá je.
  2. Takto striktně položenou ne, ale vlastně jsem o tom vždy přemýšlel.
  3. Snažím se čím dál častěji.
  4. Praktické informace, inspirace, otázky a samozřejmě odpovědi :-).

 134. Věra napsal:

  1. Otázka KJMP je pro mě klíčová, díky ní mi došlo několik AHA momentů.
  2. Otázku jsem si dřív nepokládala, vůbec mě totiž takto položená otázka nenapadla.
  3. Začala jsem se sama sebe pravidelně ptát a odpovědi chodí a cesty se otevírají :-). Ty neefektivní naopak vědomě uzavírám. Důsledně jsem si začala pokládat otázku co z toho budu mít já. Díky CNPS jsem pochopila, že to vůbec není sobecké.
  4. Uvítám konkrétní zkušenosti z praxe.

 135. Jan Šulak napsal:

  1.Zásadní …..2. neznal…..3.Denně…. zlepšuji se…. 4. V jednoduchosti je SÍLA, je to o myšlení a ČASE a zaplňování děr na trhu/službě ,produktu, PŘILEŽITOSTI atd…/ zdraví JS

 136. Marta Veselá napsal:

  1. Otázka KJMP je důležitá, protože jsem srdcař a ti to mají s penězi těžké, protože by se nejraději pro všechny rozkrájeli. Ostatní srdcaři chápou o čem je řeč. Jirka kroutí hlavou, je to možný todleto?

  2. Znali, protože mám byznysáka doma, ale nepoučila. Avšak bez znalostí odpovědí na tuto otázku respekt nezískám.

  3. Jirka je vytrvalý a dovede lidi rozhýbat. I já se přemýšlím a hýbu se, tiše vyčkejte… za malou chvíli uvidíte výsledky. Heslo je …a možná přijde i kouzelník.

  4. Měl by drsně říct, kdo nemá kalkulačku, nechť nepokračuje..,
  Pondělí počítat, nehledejte talent!
  Úterý počítat, jo kreativita je fajn!
  Středa počítat. A kdo to vydrží, uvidí zlatý prasátko(napíše mu FAPI nějakou sexy zprávu).
  Čtvrtek, kdo spočítá, dostane!
  Pátek podívejte se na takto, jsou tam zákazníci? Mají ti lidi peníze?
  Sobota, na značku se vykašlete, jsou tam peníze?
  Neděle osobní rozvoj.
  Neměla bych dostat prémii za podněty? Číslo účtu zašlu v SMS na vyžádání.
  svůj Milionový Potenciál rozpohybovali? Chcete to vůbec?

 137. Andrej napsal:

  1. Jedno přísloví říká – Peníze leží kolem nás jenom je stačí posbírat. Ne vždy se to podaří zrealizovat.
  Je tedy důležitá, ale ne vždy na prvním místě.
  2. Ano
  3. Poslední dobou hodně a přináší výsledky.
  4. Další motivaci a posun vpřed.

 138. Kateřina napsal:

  1.Jak je pro vás důležitá otázka KDE JSOU MOJE PENÍZE?
  Velice důležitá…potřebuji být finančně nezávislá, zabezpečit rodinu a dělat věci které mě baví nejen v otázce podnikání…..chci mít vlastní vzdělávací centrum a školit firemní zaměstnance.

  2.Znali jste tuto otázku KJMP v této praktické rovině v minulosti, před nažhavením v našem programu?
  Ne neznala…možná trochu v jiné formě ale to co se dozvídám od vás mě velice motivuje a můj mozek na Vás slyší.

  3.Jak často s ní pracujete a s jakými výsledky? Nalézáte pro sebe řešení?
  Pracuji sní celý den a výsledky? Jsem s tou větou v poměrně krátkém svazku ale motivuje mě všímat si věcí a možností jak najít ten svůj předmět ponikání.

  4.Co by podle vás měl obsahovat online trénink KJMP tak, abyste pro sebe opravdu
  svůj Milionový Potenciál rozpohybovali? Chcete to vůbec?
  Určitě bych potřebovala otázky a úkoly díky kterým objevím svůj talent a předmět podnikání….pravidlo 80/20 mě dostalo.
  Dost mě brzdí že je toho tolik co by šlo dělat ale co je to ONO?

 139. Míša napsal:

  1. Důležitá.
  2. Do určité míry ano. Pro mě je nová a přínosná změna úhlu pohledu. Mám tendenci hledat příležitosti v oblastech, kterým rozumím, kde něco umím, kde mám co nabídnout. Teď se pokouším víc hledat, kde leží/běží 🙂 ty peníze.
  3. Nechávám volně plynout, snažím se mít otevřenou mysl a čekám až do sebe někde něco zapadne a já uslyším cvaknutí. Ale u mne to není otázka života a smrti, spíš si chci rozšířit spektrum a třeba i aplikovat nové postupy na to, co už dělám.
  4. Příklady z praxe. Ne k nápodobě, ale právě k té změně úhlu pohledu.

 140. Alena Jindrová napsal:

  1. Otázka KJMP? Jasně, že je důležitá, protože odpověď na ní je při podnikání podle mě klíčovou záležitostí!
  2. Otázku KJMP konkrétně v této podobě jsem předtím neznala, ale řešila jsem otázky podobného charakteru. Kde jsou moji zákazníci? Kde je můj trh? atd.
  3. Jak jednou člověk začne KJMP řešit, z hlavy se už nedostane, takže já s ní pracuji denně. Výsledky se pozvolna dostavují, i když mám někdy trochu problém převést vymyšlená řešení do praxe.
  4. Momentálně nejvíc řeším strategii – způsoby jak rozpohybovat peníze směrem ke mě, hodily by se konkrétní příklady, nebo zkušenosti.

 141. Macak Jan napsal:

  1) touto otázkou se zabývám každodenně a možná je to dobře, nebo špatně to ukáže čas. Nicméně poslední dobou jsem si dělal vždy starosti a vždy jsem měl zkaženou náladu, když jsem pomyslel, kde jsou zase moje peníze. Po shlédnutí motivačních videí před 2 týdny jsem si řekl a DOST musím myslet pozitivně a řídím se větou: Jsme výsledkem našich myšlenek. Čili na otázku kde jsou moje peníze si odpovídám všude kolem mě, chtěj je a oni přijdou.
  2) Tato otázka mi nic neříkala a po změně před 14 dny zjišťuji, že je to jako puzzle a vše je propojené.
  3) viz. otázka 1)
  4) To je složitá otázka, jelikož kdybych to věděl tak bych na něj nakoukal 🙂 proto se registruji do této přednášky, aby mi zase dále otevřela oči a já zjistil odpověď na otázku KJMP. S nadsázkou řečeno, chtěl bych aby mi tato přednáška, zase něco málo dala a otevřela mi oči dál.

  Díky a těším se v 20:00

 142. Jaromír Štrup napsal:

  Zdravím všechny,

  1) zcela zásadní
  2) ano, jen jsem se jí tak intenzivně nevěnoval vcelku a je fakt, když jsem byl zaměřen na to, kde peníze vydělat, vydělal jsem je
  3) v současné době stále intenzivněji, nápady jsou, zatím extra výsledky ne
  4) nemám představu. Tím, že se touto otázkou zabývám hodě podrobně, už jsem tom psal na fb, tak odhaluji věci, které musím změnit a asi ještě odhalit a to musím udělat asi sám …

  Pěkný večer

 143. Martin napsal:

  1. Ano
  2. Nie
  3. Snazim sa
  4. Nemám predstavu

 144. Martin napsal:

  1. kľúčová otázka pre rozpohybování finančných tokov. Čo robiť a hlavne čo nerobiť
  2. nie nepoznal som ho v tejto podobe, vedel som,že musím podnikať, ak chcem mať fin./ časovú slobodu
  3. začal som tento rok s KJMP pvé výsledky už sú.
  4. online tréning by mal obsahovať čo najviac praktických informácií, ktoré možno rovno skúšať a uvádzať dov života, dávať nejaké praktické výzvy … teórií je veľa

 145. Michal V. napsal:

  1. otázka je důležitá a hlavně je asi důležité si jí připomínat častěji.
  2. tuto otázku jsem neznal, nebo nepoužíval vědomě.
  3. zatím nepracuji, rád bych se naučil a využíval.
  4. určitě by měl obsahovat hodně praktických příkladů podle kterých se pak člověk může naučit jednat analogicky a využívat svůj potenciál správným směrem…
  Hezký večer

 146. Ivana Sáčková napsal:

  1. KJMP je klíčová
  2. V podobě KJMP ne, ale v podobných souvislostech. Určitě ne každý den. 🙂
  3. Každý den mě otázka KJMP nutí přemýšlet nad tím, co dělám, co mi to přinese a jestli má smysl tuto činnost dělat. Přichází stále více nápadů KJMP.
  4. Příklady z praxe

 147. Miroslav napsal:

  1zásadní otázka pro rozpohybování toku peněz,poslední dobou nemohu kvuli tomu ani spát.2ne neznal jsem ji a ani mne nikdy nenapadla.3.teprve ted s ni začínám pracovat a celé my to začíná zapadat do sebe.princip docela jednoduchý,člověk musi mít co hodnotného dát aby mohl hodnotu získat.4měl by obsahovat co nejvíce praxe,k věci o tom jak co funguje a hlavně polopatě vysvětleno,pro nás méně chápavé.díky.

 148. Zdeněk napsal:

  1. Je velice důležitá, ale podstatné je, si na ni správně odpovědět.

  2. Vzhledem k svým životním zkušenostem jsem ji znal, ale nikdy jsem neměl ji možnost řešit tolika
  způsoby jako v současné době.

  3. Pracuji s ní už léta. Teprve v poslední době se mi daří nalézat řešení s přiměřenými výsledky.

  4. Zkušenosti a praktické rady. Hlavně ale návody jak změnit myšlení a dosáhnout vytrvalosti při
  realizaci kreativních nápadů.

 149. MartinH napsal:

  1) tato otázka je pro mne velice důležitá a skoro bych řekl, že i čím dál více
  2) ne takto neznal
  3) poslední dobou nalézám nová řešení a věřím, že vše řádně rozpohybuji
  4) chci to velmi moc i když jsem v nelehké situaci ale právě proto se také registruji na webinář aby mne to třeba zas posunulo alespoň o kousek dál

 150. Richard Novák napsal:

  1
  Jak je pro vás důležitá otázka KDE JSOU MOJE PENÍZE?
  Dôležitejšia je odpoveď, kde vlastné sú.
  2
  Znali jste tuto otázku KJMP v této praktické rovině v minulosti, před nažhavením v našem programu?
  Napadala ma pri mojom živnostničení.
  3
  Jak často s ní pracujete a s jakými výsledky? Nalézáte pro sebe řešení? Po celý čas čo som živnostník, aj keď som si to takto presne neuvedomoval.
  4
  Co by podle vás měl obsahovat online trénink KJMP tak, abyste pro sebe opravdu
  svůj Milionový Potenciál rozpohybovali? Chcete to vůbec?
  Prajem si to vedieť. Tréning by mal obsahovať reálne príklady, ktoré už niekomu fungujú.

 151. Martina Šatková napsal:

  1.Jak je pro vás důležitá otázka KDE JSOU MOJE PENÍZE?
  Táto otázka je čím ďalej, tým dôležitejšia.

  2
  Znali jste tuto otázku KJMP v této praktické rovině v minulosti, před nažhavením v našem programu?
  Nie, nepoznala som ju.
  3
  Jak často s ní pracujete a s jakými výsledky? Nalézáte pro sebe řešení?
  Zatial s ňou nepracujem.
  4
  Co by podle vás měl obsahovat online trénink KJMP tak, abyste pro sebe opravdu
  svůj Milionový Potenciál rozpohybovali? Chcete to vůbec?
  Online tréning by mal obsahovať praktické ukážky, spôsob uvažovania úspešných ľudí.

 152. Patrik Podhrázský napsal:

  1. Přiznám se, že nejprve dlouhi nebyla. Po zaměření se na otázku začala nabývat na významu.
  2. Jen z malé části. Protože jsem o ní nepřemýšlel v tomto kontextu.
  3. Pracuji s ní. Ne pořád, chce to trénink. Ale výsledky se začínají snad dostavovat. Nechci zakřiknout.
  4. Potřebuji reálné příklady. Ty jsou pro mě stěžejní. S reálem se dokážu ztotožnit a čím víc příkladů z praxe, tím lépe.

  Zdravím Jirko a Andrejko.
  Patrik (fotograf) 🙂

 153. Pavlina napsal:

  1 – na stupnici 10 ma dolezitost 10
  2 – nie, postupovala som takymto sposobom intuitivne a boli to skor nahodne ciele
  3 – snazim sa cielavedome denne sustredit a zamerat na 2 projekty, potom bezna rutina, vsetko ostatne odstavit
  4 – chcem sa znova naucit koncentrovat na konkretne ulohy a ciele, zastavit rozptylovanie vsetkymi moznymi problemami, co je blud

 154. pavel napsal:

  1. ano i ne…2. znal 3. pracoval i nepracoval 4. to, co bych potřeboval nikdo nedá a nesdělí ( myslím si, že málokdo by chtěl žít jako R. Kiosaki do 45 let s manželkou v autě a jím pronajaté nemovitosti dělaly peníze!!!! neb, když vlastníte nemovitost je to pro vás pasivum, neb stále vyžaduje pouze peníze, když ji pronajímáte je to aktivum!!! ) bohužel slepecký screenreader nedokáže odklepnout každý bod samostatně, ale jsem rád, pokud komentář vůbec odejde

 155. Bohuslav napsal:

  1) Otázka KJMP je pro mě velice důležitá.
  2) Tuto otázku jsem v této formulaci neznal.
  3) Kladu si ji často, bohužel s hmatatelnými výsledky nejsem spokojen.
  4) Ideálně praktické ukázky z fyzického světa, myslím tím věci, na které se sáhnout, vzít je ruky.

 156. Richard napsal:

  1. Ano – velmi důležitá.
  2. Velmi povrchně.
  3. Myslím, že jsem na dobré cestě.
  4. Ucelené informace a praktické rady.

 157. Jozef Horák napsal:

  1. Je to pro mně zcela zásadní.
  2. Ne neznal.
  3. Teprve s tím začínám.
  4. Asi příklady z praxe.

 158. Peter Líška napsal:

  1) je dôležitá v kontexte poradia otázok pri riešení projektu a podnikania.
  2) nie nepoznal som ju
  3) mam ju ako pozadie na mobile, PC. Takze ju evidujem denne. Najaktívnejšie s ňou pracujem v priebehu prezentácii v rámci kurzu a dalších ktoré dostávam do mailu
  4) očakával by som najmä to ako odpoved na otázku pretaviť v reálny biznis. Niečo ako teraz boli videá k projektom, startupom. To mi dáva veľa.

 159. Jan napsal:

  1- dost důležitá.
  2- ne.
  3- skoro denně, s kolísavými výsledky. Plánuji zpřehlednění a zefektivnění.
  4- praktické a snadné postupy.

 160. Magda Daňhelová napsal:

  1. ano, je to velmi důležitá a nakopávající otázka
  2. ne
  3. pracuji s ní denně. mám pocit, že mám stále více nápadů, kam se posunout v podnikání dál
  4. inspirující otázky a příklady u praxe

 161. Věra napsal:

  1. Zcela zásadní
  2. Takto položenou jsem ještě ne.
  3. Dávám si ji denně a vidím posun u sebe v pohledu na své okolí.
  4. Zkušenosti dovedené k výsledkům. Ano.

 162. Monika H. napsal:

  1. Není dne, abych si ji nepoložila 🙂
  2. Nikdy předtím jsem se takhle sama sebe nezeptala. Tak díky za jiný úhel pohledu.
  3. Už jsem začala na něčem pracovat, výsledky zatím žádné, teprve rozjíždím ….
  4. Mám ráda „příběhy“ lidí, co a jak to dokázali, v čem pochybyli, v čem se vymáchali …. prostě jejich cestu.

 163. Tomáš napsal:

  1. Vcelku ano.
  2. Z četeb různých knih o fin. gramotnosti trochu začínal chápat.
  3. Mnohem míň nakupuju blbin pro radost.
  4. Praktické užití na příkladech.

 164. Jana napsal:

  1. je to veľmi dôležitá otázka, mám ju záujem rozlúsknuť
  2. kým nevyšiel tento program, túto otázku som si nekládla
  3. zatiaľ som s ňou nepracovala
  4. ako čo najefektívnejšie začať podnikať, ako minimalizovať náklady, ako maximalizovať zisk, ktoré sú hlavné návyky efektívnych podnikateľov a ako ich získať, na čo sa zamerať, aby sme boli úspešní, čo je tých 20% ktoré mi dáva 80% výsledku

 165. František Eliáš napsal:

  1 Od té doby co se jí zabývám, je to otázka č.1
  2 V souvislosti se sledováním příjmů a výdajů
  3 Každý den, vrací se mi od rána do večera. Začínám vidět možnosti, více sleduji lidi a děje kolem sebe.
  4 Pro mě je důležitý pravidelný kontakt, postupný přísun informací, příkladů. Udržování a podpora v akci.

 166. Andrea napsal:

  Jak je pro vás důležitá otázka KDE JSOU MOJE PENÍZE? – zásadní, klíčová, důležitá…..pro mou přítomnost i budoucnost.

  Znali jste tuto otázku KJMP v této praktické rovině v minulosti, před nažhavením v našem programu? – částečně….. trochu v jiné formě, ale to co se dozvídám od vás mě velice motivuje

  Jak často s ní pracujete a s jakými výsledky? Nalézáte pro sebe řešení? – né dostatečně….pomaloučku se probojovám na tu správnou stranu, ale věřím že se KJMP naučím používat denně…..aby to bylo mou součástí.

  Co by podle vás měl obsahovat online trénink KJMP tak, abyste pro sebe opravdu
  svůj Milionový Potenciál rozpohybovali? Chcete to vůbec? – praxi a více vzdělávacích informací, návodů

 167. Jirka Langer napsal:

  1. V poslední době je pro mě zásadní.
  2. V takto praktické rovině jsem tuto otázku neznal.
  3. Momentálně velmi často – několikrát denně. Velmi často mi pomáhá vyhodnocovat příležitosti a efektivitu plánovaných činností.
  4. Co nejpraktičtější postup jak budovat ziskové a stabilní podnikání a využívat všech „tajemství z pravé strany“ a naopak na co si dávat pozor. Ano, chci :-).

 168. Eva Križánková napsal:

  1.) velmi, čím víc si ji budeme pokládat, tím lépe.
  2.) ano, i když ne v tomto znění, pokládám si ji již dlouho, jen ne tak intenzivně.
  3.) řešení to už je trochu horší, ale nápady přichází často. Pokládám si otázku, ale ne tak intenzivně.
  4.) já bych brala konkrétní tipy na rozjezd jednotlivých nápadů

 169. Eva Exnerová napsal:

  1. otázka je pro mne velmi důležitá a stále si ji opakuji.
  2. tuto otázku jsem neznala, nebo si ani neuvědomovala
  3. snažím se znova a úspěšněji navázat na moje tehdejší podnikání.
  4. určitě bych přivítala hodně praktických příkladů podle kterých se pak člověk může naučit jednat a podnikat s úspěchem…
  Hezký večer

 170. Zdeněk napsal:

  1.Zásadní otázka
  2.Ne neznal
  3.Už jsem začal s tím pracovat.Ovšem výsledky zatím jsou skromné.
  4.Praktické návody.Ale zatím nemohuposoudit

 171. Jani Pů napsal:

  1. je zásadní
  2.NE, ale posouvám to do ano
  3. učím se
  4. chci a rozpohybovávám vše. Obsahovat by měl návody, kontrolní mechanizmy a tvorbu „rutiny“ ve financích

 172. Adriana Ondríková napsal:

  1. Jak je pro vás důležitá otázka KDE JSOU MOJE PENÍZE?
  Je veľmi dôležitá

  2 Znali jste tuto otázku KJMP v této praktické rovině v minulosti, před nažhavením v našem programu?
  Nepoznala, ale vďaka Jirkovi si ju kladiem každý deň

  3 Jak často s ní pracujete a s jakými výsledky? Nalézáte pro sebe řešení?
  Pracujem s ňou každý deň – pomaly sa to rozbieha…

  4 Co by podle vás měl obsahovat online trénink KJMP tak, abyste pro sebe opravdu
  svůj Milionový Potenciál rozpohybovali? Chcete to vůbec?
  Chcem to veľmi, niekedy mám pocit, že až príliš tlačím na pílu…je na to nejaký recept?

 173. Ivana M. napsal:

  KDE JSOU MOJE PENÍZE? To je otázka zásadní, kolem ní se motá a rodí všechno. Bez odpovědi není nic.
  Otázku KJMP v této praktické rovině v minulosti jsem neznala takto konkrétně, resp. neměla jsem ji takto pojmenovanou. Ale jinak jsem nad ní hodně přemýšlela.
  Pracuji s otázkou často a intenzivně, řeším zrovně odchod z práce, taže je to hodně akutní, výsledky jdou ztuha.
  Co by měl obsahovat online trénink. Pro mě osobně zřejmě stále to, jak uvažovat nad konktérním projektem, jak eliminovat ty špatné, jak naopak vytáhnout z těch svých nápadů ten pravý.

 174. Milan napsal:

  1. V poslední době velmi důležitá, neustále ji promýšlím.
  2.Ne, neznal i když jsem o určitých věcech přemýšlel.
  3.Poslední měsíc stále, řešení nalézám, už se pouštím do akcí. Burza, akcie, forex, ještě mě čeká hodně studia a čerpání informací.
  4.Hodně praktických návodů, úspěšné příklady ze života podnikatelů

 175. Stanislava lisnerová napsal:

  1) Pro mě velmi důležitá otázka, bez peněz to prostě nejde, umožňují klidnější, pohodovější život
  2) Neznala, v programu jsem již delší dobu a stále mám co hledat
  3) S touto otázkou a různými výsledky pracuji od počátku, co jsem v kurzu ŽNPS, nyní mám již poměrně dost ujasněno to, co chci a vidím, kde jsem měla sklony uhýbat jinam a jak moc to není to pravé, mám svůj směr a ten má pro mě s,mysl i budoucnost
  4) Měl by obsahovat postupný návod, jak na to, abych pochopila správný postup a netápala a nepřešlapovala. Postupy, návody i příklady s lidským přístupem. Ne příliš honosně ani myšlenkově náročně, abych pochopila, že je to prostě pro každého, každý si nalezne svoji cestu. Pro mě konkrétně, jako pro konzervativnější typ a Lord jak vyšitý není síťování to pravé, tak jak na to, aby to mělo smysl i budoucnost.

 176. Dusan napsal:

  Jak je pro vás důležitá otázka KDE JSOU MOJE PENÍZE?
  Ako sa mi krati cas, stava sa pre mna tato otazka coraz dolezitejsia. Snad sa konecne premietne do mojho konania, nielen vedomia

  Znali jste tuto otázku KJMP v této praktické rovině v minulosti, před nažhavením v našem programu?
  Kedze moja zena je akcnejsia ako ja, ma s touto otazkou skusenosti v podstate od detstva. A ja sa snazim z tej skusenosti uz par rokov cosi prijat. Nevelmi uspesne.

  Jak často s ní pracujete a s jakými výsledky? Nalézáte pro sebe řešení?
  Malo a vysledky nestoja za vela. Riesenie vidim, ale chce to radikalny rez a zmenu celkom prijemneho stereotypu.

  Co by podle vás měl obsahovat online trénink KJMP tak, abyste pro sebe opravdu
  svůj Milionový Potenciál rozpohybovali? Chcete to vůbec?
  Aspon malu pomoc v tom, aby sa clovek nebal skocit do vody aj ked nevie plavat. Aby plavat chcel.

 177. Petr napsal:

  1.Hodně,2.Ne,3.Zatím nic.,4.Nemám tušení.

 178. Zdeněk Sláma napsal:

  1) Pocit mi říká, že by to měla být zásadní otázka. Přiznám, že formulovat to do srozumitelné myšlenky, zatím nedokážu.
  2) Neznal a je to škoda.
  3) Spíše instinktivně jsem zřejmě používal neucelené části tohoto systému, ale to asi všichni, jenom někteří si to neuvědomují.
  4) Přiznám se že si nejsem jistý :-). Nejefektivnější se mi jeví praktické zkušenosti a cvičení.

  Hezký večer všem 🙂

 179. Marie napsal:

  1. Je velmi důležitá.
  2. Nesetkala jsem se s ní.
  3. Zatím řešení nemám, ale pracuji na něm.
  4. Praktické užití na příkladech.

 180. Petr Pokorný napsal:

  1. KJMP je zásadní
  2. Ano, začalo to u mě HNB
  3. Pracují s ní neustále. Vytvořil jsem koncept programu Peníze Zdraví Svoboda, který spojuje a odhaluje souvislosti těchto nejdůležitějších věcí v životě každého člověka. Koncept je s důrazem na praktické postupy, návody a skutečné výstupy pro navýšení příjmů, zlepšení zdraví a získání více osobní svobody.
  4. Zkušenosti praktiků, nikoli teoretiků

 181. Jirka napsal:

  1. Cim jsem starsi, tim casteji si tuto otazku pokladam.
  2. Ne.
  3. Zatim ne. Jen premyslim. A dodelavam si VS.
  4. Konkretni priklady, navody, procesy, postupy. Nejen zkusenosti ostatnich. Kiosakiho knihy jsou v knihkupectvich. 😉

 182. Aleš napsal:

  1. Otázka KJMP je pro mě klíčová a rozpohybovává ve mně myšlení a následné zaměření tím správným směrem.
  2. Ne.
  3. Pracuji s otázkou KJMP denně. Umožnila mně udělat si novým způsobem inventuru dosavadního života, zejména pracovního a správy financí. S novou energií jsem se pustil do nového projektu.
  4. Praktické rady a postupy k oslovení vybraných cílových skupin jak v online tak offline prostředí a jak je sladit a optimalizovat. Jak nejlépe použít testování?

 183. Vera napsal:

  1. veelmi důležitá, když nejsou, nemohu si realizovat své sny
  2. kladla jsem si spíše, proč ke mně nepřicházejí, když se tak snažím
  3.jdu metodou poskusu a omylu + koukám na webináře
  4. i díky tomuto webináři se mi rozsvítí a způsobí aha efekt, myslím, že problém je v tom, že nastavení finanční hojnosti trvá a já to chci rychle. zajímalo by mne za jak dlouho a konkrétně s jakou výší mohu očekávát pozitivní změny ohledně financí

 184. Martina napsal:

  1. Začíná být důležitá, protože jsem dokončila Stáni kurz Podnikání z pláže, proces mám nastavený, ale koukám, co dál.
  2. Dřív jsem tuto otázku neznala.
  3. Zatím o ní jen začínám přemýšlet.
  4. Praktické vedení, návaznost na Podnikání z pláže

 185. Jana Pokoráková napsal:

  1.Dostatek peněz je velmi zásadní otázka.
  2. Nepracovala jsem s touto otázkou. myslela jsem si že každý má svůj osud daný(od sudiček)
  3.Snažím se denně , pořád přemýšlím jak se dostat na pravou stranu a mít finanční svobodu.
  4.Příklady z praxe, dost podrobné, podrobné analýzy.

 186. JozefG napsal:

  1. Je to neustále hľadanie správnej odpovede.
  2. Skôr v teoretickej rovine, na praktickú časť neostával čas, čo bola chyba, ktorú sa snažím postupne riešiť.
  3. Už pár rokov dosť intenzívne, avšak zatiaľ bez významnejších výsledkov. Riešenia neustále hľadám, aj po neúspechoch pokračujem ďalej.
  4. Ak by som to vedel, všetko by bolo jednoduchšie. Určite niečo praktické, čo je možné kopírovať a reálne použiť. Samozrejme to chcem, preto som aj tu.

 187. Marek napsal:

  1) Je to jeden z dobrých způsobů, jak se podívat po energii peněz, která je všude kolem 🙂
  2) Ptal jsem se na podobné věci jinak
  3) Nebylo to tak intenzivní a strukturované 🙂
  4) Denně. Ale denně se i učím, jak pracovat jen 1/2 dne 🙂
  5) To je dobrá otázka – rozhodně je třeba jít dále v úvahách KJMP, více do hloubky.

 188. Jana napsal:

  1 Velmi,projde mi hlavou vždy,když otevřu peněženku.
  2 Znala jen mě bohužel nenapadlo vzít do ruky tu kakulačku.
  3 Snažím co nejčastěji výsledky jsou pro mě zatím hodně malé. Ale samotnou mě těší,
  dnes přemýslím o penězích jinak než jsem byla vychvána.
  4 Těžko říct někomu stačí málo a někomu nepomůže ani podrobný recept.Věřím,že mám dost
  dobré oči abych viděla příležitost a dost zdravého rozumu abych ji dokázala využít.

 189. Petr Dvořák napsal:

  1) KJMP je při mém podnikání rozhodující a určující

  2) Termín KJMP znám v jiné formulaci

  3) Je to každodenně s nějakýmí vyjímkami a tyto “ vynechávky “ se vrací s negativními výsledky , ale průběžně hledám cestu ke správným každodenním návykům

  4) Online KJMP jsou dúležité ve formě uskutečněných příkladů s uvedenou cestou k výsledkům, které očekáváme . Dle mých osobních zkušeností je nejefektivnější cesta k úspěchu, pokud budeme následovat posrupy a pracovat …

 190. Martin napsal:

  1 Jak je pro vás důležitá otázka KDE JSOU MOJE PENÍZE?
  Otázku peňazí riešim dennodenne.
  2 Znali jste tuto otázku KJMP v této praktické rovině v minulosti, před nažhavením v našem programu?
  Nie nepoznal.
  3 Jak často s ní pracujete a s jakými výsledky? Nalézáte pro sebe řešení?
  Často. Výsledky sa dostavujú pozvoľna v obmedzenej miere.
  4 Co by podle vás měl obsahovat online trénink KJMP tak, abyste pro sebe opravdu
  svůj Milionový Potenciál rozpohybovali? Chcete to vůbec?
  Modelová situácia na konkrétnej podnikateľskej príležitosti.

 191. Jozef napsal:

  Je to zásadná vec a myslím na to každý deň…proste cesta k slobode

  Skor som o tom neuvazoval….

  Inšpiráciu hľadam všade…hlavne sa obklopujem ľudmi, ktorí niečo dokazali, veľa čitam a učím sa na nete..

  Bolo by super vidieť práve tých úsoešných, ktorí to vedia a dokázali to v akomkoľvek biznise….je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť

 192. Stanislava napsal:

  1 – velmi důležitá
  2 – neznala jsem otázku
  3 – ještě nemám zažité ptát se každý den, kde jsou moje peníze, zatím je moc nevidím
  4 – postupy, jak konkrétně k sobě přivést peníze

 193. Pavel Novák napsal:

  1. Ano i ne…
  2. ano
  3. dle momentální situace
  4. to, co bych tam chtěl tam nikdo nikdy nedá…. dívejte, pochybuju, že by zde někdo chtěl žít jako R. Kiyosaki, který do svých 45 let žil s manželkou v autě!!! a sám říkával, že do té doby bylo jediné slušné zaměstnání v USarmy, kde jako důstojník logistiky bydlel i v bytě a hodně se naučil!!! Vlastnit nemovitost je pasivum, pokud v ní bydlíte, neb vyžaduje pouze peníze, aktivem je pouze tehdy pokud ji pronajímáte!!!!!

 194. Tesaříková Libuše napsal:

  1. Velmi důležitá
  2. Ne
  3. Denně a stále docházím na nové nápady a to mě posouvá dopředu.
  4. Správné informace, praktické zkušenosti úspěšných lidí, jak správně hospodařit s penězi v budoucnu ….

 195. Hamršmídová Dagmar napsal:

  Dobrý večer, přátelé! K jednotlivým bodům:
  1. Je jednou ze základních otázek pro svobodný život.
  2. Zprostředkovaně – když člověk přemýšlel na všemi odvody a daněmi a to nejen ze mzdy, z podnikání.
  3. Od přihlášení do kurzu téměř pořád, ale jak nalézt řešení PRO SEBE?
  4. Jak najít,zaměřit se a udržet platící, solventní zákazníky, klienty?

 196. Richard Krejsa napsal:

  1) Od te doby co ji Jirka privedl na svet tak jsem to prijmul jako moje dite a zivim a pecuji o ni jako o sve vlastni, taky je zasadni vmem podnikani a dodava my uzasnou energii a smer kam se vubec smerovat v mem podnikani a na jake zakazniky , kteri ty penize maji .

  2) Drive jsem tuto otazku v tomto zneni nepouzival ale o penezich premyslim jiz od 15 let kdy jsem si chtel koupit sve prvni zavodni kolo.

  3) Je to kazdodeni, vzdy rano kdyz se probudim tak to mam jako mantru KJMP a je pravda ze kdyz se ji clovek nakazi a dostane ji do kazde bunky tak se myslenky smeruji tim smerem kde ty penize jsou. Jiz jsem vytvoril asi 5 kampani zamerenych na okruh zakazniku jako jsou velkoobchody velke firmy atd. A prinos a navyseni obratu se dostavuje moje vyroba se posouva do vetsich objemu. Je to super !!!!! A jiz premyslim jak dal penize rozpohybovat !!!

  4) Hlavni je motivace, priklady a poradna nakaza otazky KJMP, a dalsi rozhodovani jak dal zhodnotit penize !!! Ano chci to !!!;-)

  Drzim vsem palce k nalezeni cesty KJMP!!!

 197. Miro napsal:

  1. otázka KJMP je pre mňa dôležitá pretože ma to udržuje na ceste hľadania odpovedi kde,kedy, a čo ..
  2. v minulosti som otázku KJMP pred tým než sme ju začali žhaviť nepoznal
  3. kladiem si ju každú deň a zapojil som sa do procesu ..prvého programu a pripravujem ďalší
  4. on-line tréning KJMP by mal obsahovať konkrétne schémy a najlepšia výuka je ukažka na príklade…a všetko čo skráti čas..lebo čas sú peniaze.Zmarený čas = zmarené peniaze –> pre seba pre iných pre sebarealizáciu ..pre lepší Život

 198. Marian Maj napsal:

  1. Otázka KJMP je rozhodující.
  2. Ne.
  3. V poslední době s ní pracuji denně a konečně se začíná něco rýsovat.
  4. Rozhodně praktické návody a ověřená řešení uspěšných podnikatelů.

 199. Mirek Kekelák napsal:

  1.velmi důležitá
  2.tuto konkrétní otázku jsem si neuvědomoval
  3.pracují s ní stále častěji
  4.více konkrétních,praktických rad

 200. Peter Mikulík napsal:

  1. Je uplne zásadná
  2. Nie, prvý krát som ju počul od Vás
  3. Ešte som s ňou nepracoval (v reálnom byznyse), zatiaľ ju iba „žhavím“
  4. Spôsoby, akými dostať ľudí na tú správnu cestu…

 201. Martina napsal:

  1. Je podstatná pro to, abych si mohla vybírat zákazníky, pro které chci pracovat (ne musím)
  2. ne
  3. Moje výsledky rostou, ale pouze lineárně a nedostává se mi čas na samu sebe
  4. Konkrétní příklady ze života

 202. Rudolf Dudáš napsal:

  1. Nie je tak dôležitá otázka, ale odpoveď. Keď tak znova rozmýšľam, naozaj, kde sú?
  2. Túto otázku som si doteraz nekládol, resp. odpoveď bola nejasná, takže konkrétne som to neriešil.
  3. Už s ňou pracujem, na výsledky si ešte musím počkať. Ale vyprovokovala ma k inému, odlišnému prístupu.
  4. Obsah tréningu ešte nepoznám, ale určite sa rád s ním zoznámim.

 203. Nadia napsal:

  1. Velmi dolezita otazka, na ktoru ked najdem odpoved moze sa zmenit smerovanie, zivot, zmysel …
  2. Ano, ale som sa nou nezaoberala, kedze snilci snivaju, ale do realu to moc neprenasaju … strachov ci financnych barier je stale dost …
  3. Zacala som na tom pracovat, uvidime ako to dopadne. Treba snat okuliare a sups do toho …
  4. Motivacia, realne vysledky uspesnych ludi, ktori to skusili a oplatilo sa.

 204. Jaromír Štrup napsal:

  Pane Gajdošíku, kde je můj život, to jste pěkně nakopl!!!

 205. Josef Kreutzer napsal:

  Jupííí, vyhrál jsem cihličku :-)) Jirko, děkuju! Bude mne motivovat při cestě na pravou stranu 🙂

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.