KDE JSOU MOJE PENÍZE BUSINESS

JAK VYTĚŽIT MILIONOVÝ POTENCIÁL VLASTNÍHO PODNIKÁNÍ?


Přihláška do online kurzu KJMP BUSINESS.

 Objednávka, cena, podmínky.... 

Upozornění: Tento kurz je určen výhradně pro absolventy KJMP, není samostatně prodejný!

Pro koho je určen tento kurz a tato příležitost?

Kurz Jak vytěžit Milionový Potenciál vlastního podnikání je určen pro ty, kdo si zaplatili základní kurz KDE JSOU MOJE PENÍZE ve verzi BUSINESS.

Již v kurzu KDE JSOU MOJE PENÍZE jsem přidal celou řadu témat navíc a jeho rozsah značně převýšil záměr. Pro jeho vytěžení a pro lepší možnost studia jste ode mě dostali neplánovaně dárek navíc - SMARTBOOK v tištěné formě.

 • Jste na cestě ke svému podnikání, na svou Pravou stranu.
 • Jste na cestě k osobní svobodě, k seberealizaci a naplnění.
 • V hlavě vám problikávájí slova jako nezávislost a svoboda času.
 • Říkáte si, že je načase dělat naplno smysluplné poslání a nechat si za to dobře platit...

Možná ještě prodáváte svůj čas a potenciál, možná jste již na svém. Možná má někdo z vás již pěkně rozjeté podnikání. Ať je to tak, nebo tak, inspirací, návodů a myšlenek, jak upgradovat svůj Penězovod a stroj na peníze, není nikdy dost!

Představuji vám ucelené myšlenkové schéma,

které je o tom, Jak vytěžit Milionový Potenciál vlastního podnikání. Odpovíme si na otázky PROČ, JAK, S KÝM. Přidáme návody a rady, které jsou prověřené praxí.

Jsem rád, že vám je mohu takto předávat. Beru to jako svoje poslání. Dělám to, co mě baví a chci pro vás to nejlepší! Jsem šťasten za každý váš úspěch a posun, který mi hlásíte. Jsem nadšen, že mohu s vámi postupně měnit kousek světa, který si vytváříme!

Pro koho je určen tento kurz a tato příležitost?

Cena této části kurzu je stanovena jako rozdíl mezi základní a business verzí kurzu. Jsem přesvědčen, že vám dávám opravdovou hodnotu. Pokud bychom měli tato témata odpřednášet na živém semináři, byla by to akce tak na 2-3 dny. Vyšlo by to na více peněz a do měsíce byste zapomněli 80 % věcí.

Součástí každého modulu je poctivá videopřednáška, není to odbyto za 15 minut... Jako byste prostě byli na živé akci! Dále zde máte samostatný eBook jako textovou část, prezentaci z videopřednášky ve formě PDF a pro některé z vás oblíbené audio.

Novinkou jsou Myšlenkové Mapy. Zjišťuji, že je to výborná forma pro to, jak si propojit témata, synapse v mozku a AHA momenty. Myšlenkové Mapy jsou vždy o obsahu daného modulu a často obsahují i myšlenková schémata navíc. Ta již nekomentuji, to nechávám na vás a na vaší představivosti.

 • Pokud budete uvedené věci i realizovat v praxi, jsem si jistý opravdu vysokým pákovým efektem pro vaše podnikání! Návratnost ve stovkách či spíše v tisícovce procent.
 • Pro lidi na Levé straně je tento kurz nákladem do vzdělání, které jinde prostě nedostanou. Až poté, co začnou tyto věci dělat, promění se tento náklad ve skvělou investicí.
 • A pro lidi na Pravé straně je to prostě investice! Jak s ní naložíte, tak se budete mít!

Podívejte se ještě jednou na stručný obsah a jděte na přihlášku!

 

O ČEM BUDE ČÁST KURZU BUSINESS?

PŘIPOMEŇTE SI:

Jak vytěžit MILIONOVÝ POTENCIÁL vlastního podnikání

Plánované moduly:

 • TAJEMSTVÍ PENĚZOVODŮ
 • MILIONOVÝ POTENCIÁL V PODNIKÁNÍ
 • KDE A JAK VYRÁBÍ PODNIKATELÉ PENÍZE
 • ŽIVOT V CASH-FLOW & FIRMA - STROJ NA PENÍZE
 • INVESTOVÁNÍ NA PRAVÉ STRANĚ
 • DIGITÁLNÍ PODNIKÁNÍ & MINIMUM PODNIKATELE
 • DIGITÁLNÍ MARKETING JIRKY MAZURA
 • BONUSOVÝ MODUL #1: MILIONOVÝ POTENCIÁL NA INTERNETU
 • BONUSOVÝ MODUL #2: MÁM RÁD PENÍZE, MILUJI SVOBODU
  A JSEM MARKETING…

Jistě v závěru přidáme i webinář speciál!


Pro zájemce připravím na jaře i živou akci a VIP setkání na tématy kurzu KJMP BUSINESS. Samozřejmě již extra mimo tento online kurz.

Je to vše, co potřebujete vedět? Pokud se chcete ještě na něco zeptat, můžete mi napsat na email jiri@wintraders.com! Rád vám odpovím. Nicméně moc neváhejte, protože z logistických důvodů máte na rozhodnutí opravdu pouze několik dnů či hodin! Již ve čtvrtek 23. února začínáme prvním modulem TAJEMSTVÍ PENĚZOVODŮ!

Objednávku lze učinit v limitovaném čase:

Objednávám pro sebe online trénink
KDE JSOU MOJE PENÍZE BUSINESS

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte nám následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si kurz na fyzickou osobu, nepodnikatele v ČR.Autor vzdělávacího programu
KDE JSOU MOJE PENÍZE BUSINESS

Jirka Mazur