Možná si budete myslet, že vám Jirka před létem lehce zešílel...

 • Že by v předstihu letní vedra?
 • Nebo přepracování?
 • Nebo je za tím něco tajného?

Je mi jasné, že po vás chci něco obtížného.

Chci, abyste na pátek 17. června zcela překopali své plány, plánované akce. Abyste se vzdali rutiny... Abyste utekli z práce, z procesu, ze stavby, z pole, ze schůzek...

Proč? Protože vím, že když uděláte něco, co jste opravdu neplánovali, znamená to jediné - ZMĚNU.

Každý den máte před sebou různá rozhodování, zpravidla vždy dvě. Rozhodujete se vlevo, nebo vpravo. Rozhodujete se pro to, či ono. Pro jednu, nebo pro druhou - možnost, příležitost, ženu, akci, šanci... Někdy je to rozhodování i těžké. Ale rozhodnutí prostě udělat musíte.

Jasně, také znám ty typy lidí, kteří se neradi rozhodují. Kteří se neustále vymlouvají, proč se rozhodnout nemohou, vše odkládají, říkají až jindy... Ve skutečnosti to samo o sobě je také rozhodování. Je to rozhodování, na jehož konci je - NIC.

Pokud se rozhodnete pro jednu variantu, jeden směr, jednu možnost - váš život se definitivně vyvíjí jiným směrem. Sled událostí, dějů a interakcí je jiný, než by tomu bylo u rozhodnutí, které byste udělali jinak. Rozhodnutími se život a události větví do nekonečného množství variant budoucnosti.

Jisté varianty jsou lepší a já vám povím tajemství, jak zjistit, které to jsou!

Pokud v ose rozhodnutí čekají zásadní inspirace, změny, impulsy, klíčové inspirace, či dokonce tajemství, změny mohou být akčnější, významnější, dramatické, nevratné...

 

Proč jsem tedy v úvodu napsal, že jsem asi zešílel?

Tak důvodů může být více:

 • Prostě jsem se rozhodl u některých z vás změnit běh času a změnit vám život k lepšímu. A vím, že to udělám!
 • Zvu vás do akce v jednom z organizačně nejnáročnějších období, kdy nestíhám a jsem na hraně... Přesto mě jistá síla nabíjí.. A ta síla jde směrem k vám. Když ji získáte, něco se stane. Pouze já teď vím, co to bude...
 • Opravdu si myslím, že kvůli tomu změníte plány na pátek 17. června. Když to neuděláte, nezískáte to, co ti, kteří to udělají. A bude vám to opravdu užírat mozek celé léto...
 • Pouze na této akci se dozvíte jisté tajné okolnosti kolem této akce i návod, jak na akci, na které nevyděláte, vyděláte milion... 
 • Vím, že vás ty tajné okolnosti budou zajímat. Vtip je v tom, že se je dozví pouze ti, kteří budou u toho!

A ještě ta cena a podmínky!

 • Podívejte se na ně dole v této pozvánce a neuvěříte! To si řeknete, že jsem buď zešílel, nebo si hraju... Nebo sleduji jiný záměr!? Zjistíte pouze v akci...
 • Když zjistíte, že vám mohu vrátit 2x tolik, než kolik v pátek investujete, pokud mi nebude fungovat jistý plán..?
 • A taky si řeknete, že jsem se lehce zbláznil, až uvidíte ty kopce skvělého jídla a pití... Pochybuju, že to dáte!

Vím, že vám bude vrtat hlavou, proč se s vámi chci podělit o jistý tajný 10 bodový návod na jedné straně A4...

Doporučuji číst dále pouze tehdy, když změníte úmysly a plány v pátek 17. června

s cílem dostat to, o čem bude tato akce:

 

INDIVIDUÁLNÍ POZVÁNKA NA WORKSHOP, SÍŤOVÁNÍ A VIP PÁRTY


MILIONOVÝ PLÁN NA LÉTO

Tajemství marketingu, která fungují!

Jak síťovat obchodní partnery a klienty?

Udělejte si na v létě 2016 svůj MILONOVÝ PLÁN pro milionová propojení...


Pátek 17. 6. 2016

v Praze


Jsem připraven pouze a extra na této akci

se s vámi podělit o jistá tajemství, která mi fungují a která mi

vydělávají opravdu slušné peníze a poskytují čas i svobodu!

 

 MILIONOVÝ PLÁN NA LÉTO

Na workhopu je naservíruji jako 10 bodový plán na jednu stranu A4,

což bude jediný písemný výstup z workshopu!

Jinde, jindy a jinak to opravdu aktuálně neplánuji... Na akci vám povím, proč...

Osobně plánuju tento 10 bodový plán zrealizovat a pokud mi prokazatelně nevydělá milion korun do konce roku, o čemž budu informovat pouze účastníky akce, vrátím vám na Vánoce dvojnásobek toho, co za akci zaplatíte. Co říkáte? Tak jsem si jistý svým plánem...


Podívejte na průběh poslední akce, abyste zjistili,

jak naše akce probíhají, jak si ji užijete a proč přidat

další téma pro vaše podnikání:


Přátelé, léto se blíží.

V červnu vyvrcholí obsah kurzu KDE JSOU MOJE PENÍZE, kde se také objeví témata síťování a marketingu v modulu 6. V kurzu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ máme jako 8. tajemství TOTÁLNÍ MARKETING. Obsah se liší, ale v mnohém se prolíná. Také jsem plánoval ještě živou akci pro ŽNPS s využitím VOUCHERŮ na téma Marketing Live a Milionový plán na léto, ve kterém jsem chtěl propojit téma síťování a event marketinku pro klienty.

Proč na léto? Abyste měli o čem přemýšlet a co plánovat. V průběhu léta můžete vymyslet pro sebe, pro své zákazníky a klienty to nejlepší a propojit poptávku se skvělým produktem, nebo prostě jen pořádně podchytit svou cílovou skupinu. Toto téma ještě nažhavíme, ale není nad to, jej probrat osobně v rámci kvalitního brainstormingu. 

Povím vám užitečné rady, inspirace a návody pro:

 • Event a zážitkový marketing i to, jak jej udělat levně a efektivně.
 • Povím vám více o totálním marketingu a jeho úloze při tvorbě milionových propojení.
 • Dám vám zajímavé tipy k tomu, jak by měly probíhat akce s klienty, jak zvolit kritéria účasti a obsah.
 • Naservíruji vám tajný 10 bodový plán na jednu A4 a garantuji vám, že na toto léto jej budete mít k dispozici pouze vy a nikdo jiný. Jak jej využijete, to je již na vás. Přijďte si pro něj!
 • Uděláme si návod pro MILIONOVÝ PLÁN na léto tak, abyste jej na podzim mohli využít a ještě před Vánocemi udělat radost sobě i zákazníkům. Na nejlepší akce se rád nechám pozvat!

 Odjedete domů plni zážitků!

Živá akce, setkání, workshop, síťování a brainstorming, bouře mozků, čeká na účastníky  17. června v Praze, pokud se budeme schopni sejít v dostatečném počtu, což je dejme tomu min. 25-30 lidí.

Po několikáté v letošním roce a na delší dobu naposledy můžete tato témata sdílet naživo, síťovat s kolegy a udělat něco pro svoje peníze! Jsem přesvědčen, že to bude nabíjející, elektrizující a akční den plný inspirací.

Proč dnes dávám do hry tuto pozvánku, i když vím, že červnu je to riziko?

Protože vím, že se jedná o pátek a červen je nabitý již letními akcemi. Také se již můžete cítit nasyceni mými akcemi. Na druhé straně vím, že celé řadě z vás předchozí termíny akcí utekly a rádi byste si ještě zasíťovali!

Minulé živé akce ŽNPS i KJMP byly skvělé a obsahově se prolínají či doplňují. Zaměřím se na obsah tak, abyste z toho měli užitek obě skupiny, popřípadě abyste z toho vytěžili co nejvíce, pokud jste v obou kurzech.

Pro akci máme rezervované místo pro 25-40 lidí v kongresové místnosti, což je ideální počet pro skvělou energii a akce ještě zůstává více interaktivní pro vzájemná sdílení.

Prostě - udělejte si čas a nebudete litovat! 

Těším se na vás!  Jirka Mazur


ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ & KDE JSOU MOJE PENÍZE

MILIONOVÝ PLÁN NA LÉTO

V rámci semináře si probereme v praxi důležitá témata:

 • TAJEMSTVÍ MARKETINGU, KTERÁ FUNGUJÍ
  - povíme si zásadní tipy a návody pro to, abyste dělali marketing levně
  a účinně
 • JAK SÍŤOVAT KLIENTY A PARTNERY V PODNIKÁNÍ
  - a jak vytvářet funkční propojení. Jak síťovat a vytvářet poptávku :-).
 • STRATEGIE TOTÁLNÍHO MARKETINGU V PRAXI
  - jak na Pravidlo 80/20 a ABC segmentaci v marketingu, jak na cílové skupiny?
 • MILIONOVÝ PLÁN NA LÉTO
  - jak naplánovat účinný marketingový mix na stávající podmínky ve vašem podnikání?

Témata pokračujeme volně do VIP Párty s rautem a síťováním:

 • BRAINSTORMING A SÍŤOVÁNÍ
  Naše milionová propojení v praxi & žhavíme byznys, plánujeme akce, spojenectví. Spřádáme vize, poslání a cíle!
 • MILIONOVÝ POTENCIÁL NAVÍC...
  - povím vám více o letní části kurzu KJMP, která bude jako samostatný online kurz na téma MILIONOVÝ POTENCIÁL. Zase bude příležitost být první. Odhalím více o tom, kde mi vzniká milionové cash-flow a jaké inspirace a zkušenosti z toho můžete získat vy!

Pro koho je tato akce určena?

 • Tato akce je v prvé řadě pro účastníky kurzů KJMP & MP a ŽNPS.
 • Můžete za stejných podmínek pozvat přátelé a své byznysové partnery!
 • Do akce přibereme další zájemce, pokud bude ještě kapacita. Záleží na tom, kolik účastníků potvrdí účast. Noví zajímaví lidé pro síťování se mohou hodit!
 • Smysl akce je poprvé naživo pořádně nažhavit témata kolem otázek, odpovědí a řešení pro akční MILIONOVÝ PLÁN na léto. Zcela jistě z něj nejvíce vytěží ti z vás, kdo již podnikáte jakkoliv a v jakémkoliv rozsahu. Protože budete tématům více rozumět a zejména je můžete ihned aplikovat v praxi. Jsem si zcela jistý, že touto akcí získáte důležitou páku do svého podnikání a bude to velmi užitečně strávený čas i dobrá investice.
 • Samozřejmě je akce velmi vhodná i pro začátečníky a poutníky z Levé strany. Nějak začít musíte a záleží mi na tom, abyste pro sebe našli zkratku a fungující postupy a návody.

Naše heslo ve vzdělávání je PENÍZE = ČAS = SVOBODA. Ambicí je, abyste realizací nových myšlenek, nápadů a postupů z workshopu pro sebe opravdu vytřískali co nejvíce. Co tak pro sebe vytřískat rovnou MILIONOVÝ PLÁN NA LÉTO!?

Pevně věřím, že z akce dostanete tolik nápadů a inspirací,

že ty peníze prostě přijdou!

Důležitou součástí akce je naše VIP Párty se špičkovým rautem a zejména síťováním a výměnou zkušeností, vizitek, kontaktů. Na těchto akcích vznikají nové příběhy v podnikání a skvělé inspirace. Na to, jak jsme si letos již několikát užívali, se podívejte ve videu výše...

Jak potvrdit účast nebo se přihlásit?

Jednoduše. Pouze prostě potvrďte ve formuláři níže svoji účast a udělejte objednávku!

Plánovaná základní cena akce pro veřejnost byla je 7.770 korun nebo 288 EUR. Jenže já jsem se rozhodl na akci pozvat pouze přátele z kurzů, kde jde o podnikání a peníze. Tím se výběr zužuje. Že jste rádi, že patříte mezi vyvolené?

Také jsem se rozhodl, že vám na tuto akci nedám slevu třeba 20 nebo 40 %. Dokonce to nebudete mít ani za polovinu! Ano, dneska pokoříme i hranici 60 %!

Ano, Jirka zešílel, řeknete si. Dám vám totiž akci za cenu lehce kolem nákladů. I když riskuji, že budete-li při chuti, že mi projíte a propijete i tu 10-15 % rezervu, kterou si ponechávám...

Proto vás dnes zvu na colodenní akci, workshop, síťování a VIP Párty, na akci s hromadou dobrého jídla i pití za cenu pouhých 2.200 korun!

Mým cílem je potkat se s vámi a pomoci v rozvoji vašeho podnikání.

Vyděláme jindy a jinak!

Na tuto akci můžete pozvat za stejných podmínek parťáka, obchodního partnera, přítele, o kterém víte, že mu to přijde vhod! Umíte někoho nadšeně pozvat na akci, o které před tím neměl tušení? Prostě to tentokrát vyzkoušejte. Jen to limituji počtem hostů na 2 kousky, ok?

Stejné podmínky platí i pro vámi pozvané hosty!

Pokud chcete na tuto akci pozvat partnera či svého TOP klienta, můžete tak udělat. Pouze mu přepošlete tento odkaz a pozvěte jej osobně. Vámi pozvaný partner musí být k akci vámi doporučen a námi schválen, nechť se přihlásí stejným způsobem přes formulář níže!

Prostě mu přepošlete tuto pozvánku! Ale pozor, opravdu máte jen 2 pokusy, žádný emailing do databáze! Zákaz! Chceme VIP akci!

Upozornění: Pokud si nebudete jisti podmínkami účasti pro vámi vybrané hosty, napište kolegyni Andrejce - kontakty máte ve členských sekcích kurzů. 

Další informace k workshopu a VIP Párty

MILIONOVÝ PLÁN NA LÉTO:

 • Program workshopu bude ve stejném formátu, jako byla akce KJMP 7. května
  Dopoledne workshop, odpoledne síťování, v podvečer VIP Párty 🙂
 • Cena obsahuje účast a materiály v elektronické podobě po akci
  - prezentaci v PDF plus občerstvení během akce + oběd a večerní raut!
 • Oblečení doporučuji neformální, ale odpovídající večernímu rautu a síťování.
 • Akce se uskuteční od 10:00 do 24:00 v Praze v kongresovém hotelu CLARION.

Vaše potvrzení účasti či přihláška na akci je zde:

Jména svých hostů (max. 2) uveďte do poznámky
a přepošlete jim tuto stránku.

Případné dotazy a informace zde:

email: servis@wintraders.com, tel.: +420 910 801 402. 

Vaše objednávka na akci bude brána vážně, závazně. Musíme na akci hradit zálohu, proto prosím nelaškujte s myšlenkou, že se jako přihlásíte a potom si to promyslíte!

Předpokládaná kapacita akce je 25-40 lidí. Další akce MILIONOVÝ PLÁN NA LÉTO již nebude, tak si s objednávkou pospěšte! Po naplnění kapacity nebude možné akceptovat opozdilce… Je to prostě podnikání. Kdo dřív přijde, ten dřív mele. A poté bere…

Přátelé, díky, že pro vás mohu dělat tyto akce 

a těším se na viděnou!

Jirka Mazur