• JAK A KDE VZNIKAJÍ PENÍZE V PODNIKÁNÍ?
 • JAK ZÍSKAT ODPOVĚDI NA OTÁZKU KDE JSOU MOJE PENÍZE?
 • JAK ROZJET PODNIKÁNÍ, PROJEKT NEBO POSUNOUT PODNIKÁNÍ O LEVEL VÝŠE?
 • JAK VYTĚŽIT MILIONOVÝ POTENCIÁL Z TOHO, ŽE JIŽ VÍM, KDE JSOU MOJE PENÍZE?

Začnete konečně opravdu pořádně řešit otázku
KDE JSOU MOJE PENÍZE?

 Nebo vás peníze a MILIONOVÝ POTENCIÁL
vašeho podnikání nezajímají?

 Zvu vás do akce. Vás, chytré lidi, podnikatele a investory
o několik týdnů dříve!

Můj příběh a jak jsem získal největší tajemství úspěšného podnikání.

Podnikám 26 let. Můj příběh z podnikání a projekty, kterým se věnuji, máte na mém blogu JiriMazur.cz. V nejrůznějších oborech i projektech jsem v podnikání za tu dobu otočil pár miliard korun. Fascinovaly mě procesy kolem podnikání a marketingu a objemy rozpohybovaných peněz, energie, lidí i akcí. Poznal jsem stovky podnikatelů osobně. Často jsem byl nadšen i jejich příběhy!

Když jsem se zabýval myšlenkami na to, jak se mi podařilo rozpohybovat tolik peněz a projektů, napadaly mě různá slova - nápady, talent, marketing, akce, dovednosti, návody, inspirace, motivace. Točil jsem peníze a projekty, ale dobrat se podstaty a esence toho, jak se vytvářejí peníze v podnikání, se mi podařilo až podstatně později.

Založil jsem ve svém životě kolem 30 firem, rozjel desítky projektů. Některé zapadly a jiné mi dnes krásně vyplňují cash-flow. Udělal jsem desítku podnikatelských auditů v jiných firmách, abych se dobral podstaty a pomohl kolegům v podnikání. Dařilo se mi to. Ale té podstaty jsem se dobral až později…

V desítkách či stovkách diskuzí s podnikateli jsme se bavili o penězích, projektech, nápadech. A také o tom, kde a jak vytvářejí peníze. Myslel jsem si kdysi, že na podnikání je třeba mít nějaký zvláštní talent, dovednosti, extra nápady, know-how. Ano, částečně tomu tak je. Ale odkud se braly některým mým přátelům doslova proudy peněz do jejich podnikání, to jsem nabíral až postupně. Mezi námi, neměl jsem až tak silnou motivaci to zjišťovat, protože mi podnikání vždy fungovalo a do života mi přicházelo vždy tolik peněz, o kolik jsem si řekl a jaké jsem si zorganizoval.

Při té poslední větě byste měli zpozornět. Řešení je blízko. Ano, vyděláváte tolik peněz a máte k dispozici takové zdroje a bohatství, o jaké si řeknete. A také, jak jste na ně mysleli a co jste pro ně udělali. A v jisté etapě muselo vždy dojít na onu klíčovou otázku…

Co je tou esencí úspěšného podnikání?

Zkrátka a jednoduše. Po 26 letech podnikání, po studiu stovek knížek, po absolvování desítek vzdělávacích programů, po průzkumu a podnikatelských auditech u desítky firem a po tom, co jsem tuto otázku buď napřímo, nebo podvědomě zkoumal, co je hnacím motorem pro 90 % úspěšných a bohatých lidí a podnikatelů, jsem došel k fascinující a jednoduché odpovědi!

Ano, vy to již víte. Podstatou podnikání a všeho bohatství je otázka:

Naše společné příběhy s řešením otázky KDE JSOU MOJE PENÍZE

Otázku KDE JSOU MOJE PENÍZE jsem pro sebe a pro svoje klienty otevřel před pár týdny, na workshopu v závěru ledna. Spustil jsem pro ně něco jako trénink zdarma. Dnes je v akci téměř 800 lidí a v naší uzavřené skupině na Facebooku je nás téměř 500.

Přicházejí mi desítky nadšených zpráv, článků, videí na téma, jak účastníci vidí otázku KDE JSOU MOJE PENÍZE. Fascinuje mě, že si stovky lidí dennodenně začínají klást tuto otázku a že na ní začínají nalézat odpovědi! Rozvíjejí se další nové příběhy v podnikání a penězovody i cash-flow se otevírají správnými směry!

Co se odehrálo konkrétně u mě? Od té doby, co si tu otázku kladu denně na vědomé úrovni, moje cash-flow roste o desítky procent. A to přesto, že trávím čas převážně relaxací a odpočinkem na Bali. Prostě průběžně řeším i to, KDE JSOU MOJE PENÍZE a ihned spouštím akce… Těším se, až se s vámi i o tento příběh podělím!

Příběhy a vhledy lidí, kteří jsou již v akci, postupně zveřejňuji na blogu ZIVOTNAPRAVESTRANE.cz a na Facebooku, sledujte je pozorně! Jsou opravdu inspirující!

A jaký bude váš příběh poté,
co vstoupíte dnes do akce?

Zvu vás totiž do akce o pár týdnů dříve, než ji spustím.

Jaké to má pro vás výhody?

Jednak získáte můj závazek k tomu, že téma KDE JSOU MOJE PENÍZE opravdu nažhavíme a vytěžíme na maximum v online programu a tréninku!

Mám zkušenost: Když jsem si koupil jakýkoliv vzdělávací program, začal mi v mém podnikání fungovat dříve a v předstihu téměř vždy, než ke mně doputovaly jeho jednotlivé části. Můj mozek se totiž díky tomu, že jsem INVESTOVAL PENÍZE, začal orientovat na otázku KDE JSOU MOJE PENÍZE
a začal kreativně pracovat dříve, než bylo plánováno. Peníze z nového know-how tak přicházely téměř vždy dříve, než jsem vzdělávací program nastudoval.

Je to fyzika a chemie podnikání. Když správně investujete a následně správně zaměřujete pozornost, věci a děje se začínají odvíjet správným směrem ihned. Předpokládám, že se vám přihodí něco podobného. Je docela možné, že se vám investice do dnešní zvýhodné akce vrátí dříve, než ji spustíme. 🙂

A mám pro vás více variant, jak můžete vstoupit do nového programu a tréninku KDE JSOU MOJE PENÍZE. Pouze dnes vám dávám lepší, zvýhodněné podmínky - za odvahu investovat. A za odhodlání řešit otázku peněz a vlastního cash-flow.

Dnešní zvýhodnění pro vás je v rozmezí 20-33% slevy z výsledné ceny vybrané varianty. I to je investice - to, co ušetříte, vlastně vyděláte hned. A energie vaší investice vám rozpohybuje otázku KDE JSOU MOJE PENÍZE správným směrem. Rozumíte?

A jaký bude poté váš příběh?

V prvé řadě vám garantuji, že otázky KDE JSOU MOJE PENÍZE,
se již nikdy nezbavíte.

 • Bude vás pronásledovat celý váš další život.
 • Obrátí vám myšlení, život i podnikání naruby.
 • Možná, že budete touto otázkou i lehce posedlí.
 • A až přijdou odpovědi, řešení a akce, budete nadšeni.
 • Zjistíte, že na PRAVÉ STRANĚ je to opravdu dobré
  a že není cesty zpátky.

Ale bez toho, abyste uměli tuto otázku správně pokládat a následně nacházet odpovědi, tak bez toho na vysněnou PRAVOU STRANU spíše zapomeňte.

Je skvělé, pokud jste vybaveni na cestu naší sérií 13 Tajemství z PRAVÉ STRANY. Ale je třeba přidat ještě tu pravou esenci a podstatu. Pokud je zde náhodou někdo, kdo program 13 Tajemství z PRAVÉ STRANY neabsolvoval a bude mít na něj chuť a motivaci, přidám mu jej při této příležitosti za 50 % ceny. To ale řešíme mimo toto pozvání do akce KDE JSOU MOJE PENÍZE! Prostě mi napište.

S otázkou KDE JSOU MOJE PENÍZE se budete ráno probouzet! Přes den se k ní budete vracet. Začnete se kolem sebe dívat přes peníze a začnete počítat a následně dělat akce. Tak, jak to dělají právě ti úspěšní podnikatelé. Bude vás to bavit.

Bude vás bavit to, co děláte.

Zjistíte, že to, jaký máte v sobě talent, potenciál, předpoklady, vnitřní JÁ, že takové detaily nerozhodují.

Rozhoduje opravdu to, KDE JSTE SCHOPNI VIDĚT ZDROJ SVÝCH PENĚZ a co jste pro jejich získání schopni a ochotni udělat.

A také zjistíte, kde a jak se v podnikání vyrábějí peníze. A když začnete vytěžovat identifikovaný MILIONOVÝ POTENCIÁL svého podnikání a zákazníci a klienti vám budou psát děkovné dopisy, zjistíte lehkou závislost a opravdovou seberealizaci.

To je ten pocit, kdy podnikatelé říkají, že dělají to, co je baví. Chcete to zažívat každý den?

Mám pro vás teď tuto nabídku!

Otevírám na pár hodin bránu do programu a tréninku
s názvem KDE JSOU MOJE PENÍZE.

 • Program vám otevře oči a mysl, otevře něco, jako třetí oko
  či čakru podnikání.
 • Trénink vám dá základy, dovednosti a zejména NÁVYK
  pro správně položenou otázku i to, jak na ní získávat odpovědi.
 • Otázka KDE JSOU MOJE PENÍZE předchází dovednostem,
  jak následně vytěžit z identifikovaného zdroje a byznysu ten
  opravdový MILIONOVÝ POTENCIÁL!
 • Opačně to nefunguje!

Dnes mám pro vás tyto moduly a varianty programu KDE JSOU MOJE PENÍZE. Všimněte si, jak rozsahem a obsahem stoupá cenové zvýhodnění z 20 až na 33 %. A nezapomeňte počítat s kalkulačkou…

Dnes v předprodeji za zvýhodněné ceny takto:


Tato nabídka je platná pouze pár hodin, poté expiruje. Ceny zde uvedené jsou konečné, protože náš nový avatar pro tuto akci není zatím plátce DPH. Využijte proto příležitosti pro své lepší cash-flow a získejte akce za lepších podmínek, které se nebudou opakovat!


 • 1
  KDE JSOU MOJE PENÍZE PREMIUM
  Základní online trénink, který vás naučí, jak a kde vznikají
  v podnikání peníze.


  Tento online tréning bude mít 7 + 1 modulů, poběží 8 týdnů.
  Každý modul bude mít 3x obsah - krátké video, audio, PDF,
  úkoly, trénink… Plus přidáme sadu webinářů.

  Plánovaná cena je 5.990 Kč - 222 EUR.

  Dnes zvýhodnění 20 % dolů,
  cena pro vás dnes pouze 4.770 Kč - 177 EUR.


 • 2
  KDE JSOU MOJE PENÍZE BUSINESS
  Základní trénink, ke kterému přidáme soubor dovedností k tomu,
  jak vytěžit něco, jako milionový potenciál z projektu, startupu,
  tržní niky či identifikovaného byznysu.


  K základnímu tréninku přidáme 7+2 modulů na cca. 10 dalších týdnů, z nich každý bude obsahovat videopřednášku, návody, know-how a potřebnou sadu dovedností tak, abyste uměli z vámi identifikovaného trhu, projektu, či řešení toho, KDE JSOU VAŠE PENÍZE, vytěžit maximum. Nejlépe rovnou něco jako MILIONOVÝ POTENCIÁL. Na drobné nehrajeme :-).

  Plánovaná cena je 9.990 Kč - 370 EUR.

  Dnes zvýhodnění 24 % dolů,
  cena pro vás dnes pouze 7.590 Kč - 281 EUR.


 • 3
  ŽIVÁ AKCE: WORKSHOP & VIP MEETING
  Živé setkání, plánované na sobotu 7. května do Prahy.

  Téma pěkně nažhavíme, zasíťujeme a probereme naživo!
  Přes den plánuji workshop - obdržíte pracovní sešit, celou prezentaci přednášky v PDF, záznam z akce. A protože půjde
  o VIP akci, tak je to samozřejmě s obědem, občerstvením
  a závěrečným rautem s hromadou dobrého jídla a pití!

  Plánovaná cena je 7.770 Kč - 288 EUR.

  Dnes zvýhodnění 28 % dolů,
  cena pro vás dnes pouze 5.590 Kč - 207 EUR.


 • 4
  GOLD CLASS PACKET
  (PREMIUM + ŽIVÁ AKCE)
  KJMP Premium & Workshop & VIP Meeting v jednom za zvýhodněnou cenu.

  Protože předpokládám, že se i v rámci základní verze PREMIUM celá řada z vás bude chtít zúčastnit i živé akce, workshopu a VIP Meetingu s párty, dávám tuto možnost do zvýhodněného packetu!

  Plánovaná cena je 9.990 + 5.990 => 15980 Kč - 570 EUR.

  Dnes zvýhodnění 31 % dolů,
  cena pro vás dnes pouze 9.490 Kč - 352 EUR • 5
  VIP FIRST CLASS PACKET
  (BUSINESS + ŽIVÁ AKCE)
  KJMP + MI Business & Workshop & VIP Meeting v jednom za zvýhodněnou cenu.

  Protože vím, že řada z vás má ráda to nejlepší hned, vše výše popsané si můžete objednat najednou za nejlepší cenu. Myslím,
  že to bude rozumné, protože počet míst na živé akci omezím.

  Plánovaná cena je 9.990 + 7.770 => 17760 Kč - 658 EUR.

  Dnes zvýhodnění 33 % dolů,
  cena pro vás dnes pouze 11.890 Kč - 440 EUR  Osobně kupuji a doporučuji vždy nejlepší varianty, s First Class
  a VIP se peče byznys!

Na závěr ještě pár informací k obsahu online tréninku a programu


7 + 1 modulů, 8 týdnů - 21x plus 1 obsah (3 týdně).
Krátká videa 10-15 minut, krátké texty na 2-4 strany PDF k tématům, doporučení, úkoly, trénink, akce.


Cíle:

Pochopit, uchopit a správně realizovat TOP tajemství úspěšných podnikatelů ve vlastní praxi! Nikoliv pouze sledovat, studovat… Výsledky a změnu v myšlení pocítíte velmi rychle. Začnete objevovat místa, lidi a tržní niky, KDE JSOU VAŠE PENÍZE. Trénink KJMP není kurz podnikání, ale otevře vám klíčové myšlenky a poznání, abyste opravdu mohli začít, nebo přejít na vyšší level.

Pochopíte, kde děláte chyby a začnete ze správného konce. Pokud uděláte vše, o čem bude řeč, prakticky vylučuji, že by vás to nenakoplo správným směrem! Jedeme polopaticky, blbuvzdorně a otevřeně. Bez servítek a planých řečí. Navrhnu vám praktický trénink a postupy. Vím, co lidé řeší a co potřebují vědět!

Abyste nečekali těch pár týdnů do cca 21. dubna na spuštění kurzu jen tak, účastněte se diskuze a tréninku ve skupině KJMP na Facebooku a zejména se můžete těšit na prémiovou videopřednášku na téma KDE A JAK VZNIKAJÍ PENÍZE V PODNIKÁNÍ. Pošlu vám ji ještě v březnu!

Plánované moduly:

 • 1
  KAM SE PODĚLY MOJE PENÍZE?
  Kde se poděly moje peníze & investiční složka peněz. Jak se vyrábí peníze
  a o čem je život v cash-flow.
 • 2
  KDE JSOU MOJE PENÍZE?
  Jak správně používat otázku KDE JSOU MOJE PENÍZE, aby se dostavily výsledky, které stojí za provětrání s kalkulačkou. Jak a kde vznikají peníze
  v podnikání? Naučíte se postup, jak zjišťovat, KDE JSOU VAŠE PENÍZE!
 • 3
  POČÍTÁME PENÍZE A PROJEKTUJEME PENĚZOVOD
  Počítáme a hledáme cesty, kudy dostat peníze do správného flow.
  Základy kapitalismu a procesu nabídky - poptávky v praxi. Jak vznikají peníze v podnikání.
 • 4
  VYRÁBÍME FIRMU A PENĚZOVOD
  Proces startupu a nového projektu. Trénink o tom, co lidé hledají a za co rádi platí - o ŘEŠENÍ a HODNOTĚ.
 • 5
  POUŽÍVÁME HLAVU K ROZPOHYBOVÁNÍ PENĚZ
  Jak se monetizují myšlenky jak rozpohybovat podnikání & správné pořadí akcí. Něco o rozpočtech, výnosech a nákladech, o plánování i změnách.
 • 6
  BUDOU NÁS MÍT RÁDI A PLATIT NÁM S NADŠENÍM
  Tajemství marketingu, která v praxi fungují, budou vás stát málo peněz
  i času a jak to udělat, aby vás klienti milovali. Síťování v praxi, event marketing a Pravidlo 80/20 v realitě vašeho podnikání.
 • 7
  PENÍZE DĚLAJÍ PENÍZE
  Více o investování a pákových efektech v podnikání v praxi. Odbouráme mýty z Levé strany o investování a povíme si, do čeho investují podnikatelé tak, aby jim penězovod praskal ve švech!
 • 8
  BONUSOVÝ MODUL: PROZŘENÍ & POZNÁNÍ
  Propojíme si 13 Tajemství z PRAVÉ STRANY a téma KDE JSOU MOJE PENÍZE.

+ navíc ve verzi BUSINESS ode mě získáte také samostatně neprodejný KURZ
"Milionový potenciál"7 + 2 modulů, cca 10 týdnů. Modul každý týden a mezitím webináře.
Videopřednášky v klasickém formátu + audio + PDF prezentace.
Záznamy webinářů a veškerý obsah ve členské sekci.

Cíle:

Návody pro vytěžení MILIONOVÉHO POTENCIÁLU V PRAXI. Pokud najdete svoji tržní niku a svůj zdroj peněz, je to třeba pořádně rozjet a udělat pro svoje peníze maximum. Umožní vám to nejen vysněný ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ, ale i život v cash-flow, možnost investování i dávání. Proč byste se měli naučit správně dávat? No přece abyste dostávali…

Plánované moduly:

 • 1
  MILIONOVÝ POTENCIÁL V PODNIKÁNÍ
  Projdeme si podrobněji praktické návody s kalkulačkou. Identifikujeme trh, cílovou skupinu podle Pravidla 90/20, tržní niku. Proč se prodejem času, talentu a osobního potenciálu těžce vydělávají peníze? Kde vznikají peníze a milionové příležitosti?
 • 2
  STARTUPY A NOVÉ PROJEKTY V PODNIKÁNÍ
  Za co budou lidé platit a za co nikoliv? Jak postupovat, když objevujeme trh, tržní příležitost. Testování trhu a zpětná vazba. Pravidlo 80/20 a ABC analýza ve startupu a v novém projektu. Na co se zaměřit, jak na možná rizika. 21 bodů pro úspěšný startup, nebo projekt.
 • 3
  KDE A JAK VYRÁBÍ PODNIKATELÉ PENÍZE
  Myšlením k bohatství v praxi. Počítání, počítání a zase počítání.
  Proč svět funguje přes peníze.
 • 4
  FIRMA JAKO MAŠINA NA PENÍZE
  Zabydlujeme se na Pravé straně. Vyrábíme firmu, která funguje, i když zrovna lenošíme. Klasické podnikání v realitě Pravé strany. Závislé vers. nezávislé podnikání. Jak nažhavit pasívní příjmy, proč a jak odejít do důchodu včas - mladý, bohatý a zdravý…
 • 5
  INVESTOVÁNÍ NA PRAVÉ STRANĚ
  Báchorky o investování, které zaručeně připraví lidi o peníze, iluze i naději. Investování jako životní styl, postoj, filosofie a hra. Jdu tam, kde to sype… Jdu tam, kde jsou peníze… Peníze dělají peníze. Investování do vlastní továrny na peníze…
 • 6
  DIGITÁLNÍ PODNIKÁNÍ & MINIMUM PODNIKATELE
  Opravdu nejsem expert na internetový marketing, neprodávám o tom kurzy ani nedávám rady, které nefungují. Otevřu vám hlavní směry internetového marketingu tak, jak fungují efektivně pro všechny podnikatele a projdeme si - internet, jako tržiště příležitostí a jako místo, kde se páruje vaše nabídka s poptávkou, či opačně. Projedeme si digitální minimum pro podnikatele. Vysvětlím vám, proč nemusíte umět postupy, ale proč musíte rozumět potenciálu a možnostem. A jak na to, abyste se nezhroutili u počítače činnostmi, na které nikdy nebudete experty.
 • 7
  DIGITÁLNÍ MARKETING JIRKY MAZURA
  Projdu s vámi, jak mi fungují blogy, webové stránky, obsah, konverze. Nakoukneme do technologií, které si platím, ale neumím je používat, protože mám na to lidi. Ukážu vám, jak pracuji na Facebooku tak, že na to s údivem koukal i expert na FB Naruby. Také něco o Twitteru, Youtube a dám vám pár užitečných tipů k obsahu, marketingu a budování databáze.
 • 8
  BONUSOVÝ MODUL #1:
  MILONOVÝ POTENCIÁL NA INTERNETU
  Každý z vás má svůj MILONOVÝ POTENCIÁL na internetu. Když jej objevíte a pochopíte, budete se držet za halvu a nebudete chápat, proč jste to nedělali dříve! Je to tak snadné, levné a efektivní! Co tak na internetu prodávat něco z firemního know-how na automat, na pasívní příjmy a tak, aby to pomáhalo lidem? Ukážu vám něco ze své kuchyně…
 • 9
  BONUSOVÝ MODUL #2:
  MÁM RÁD PENÍZE, MILUJI SVOBODU A JSEM MARKETING…
  O čem to bude? Tak to si nechám jako překvapení. I když asi tušíte 🙂

Jirka Mazur,
16. 3. 2016 Canggu, Bali

www.kdejsoumojepenize.cz