• JAK A KDE VZNIKAJÍ PENÍZE V PODNIKÁNÍ?
 • JAK ZÍSKAT ODPOVĚDI NA OTÁZKU KDE JSOU MOJE PENÍZE?
 • JAK ROZJET PODNIKÁNÍ, PROJEKT NEBO POSUNOUT PODNIKÁNÍ O LEVEL VÝŠE?
 • JAK VYTĚŽIT MILIONOVÝ POTENCIÁL Z TOHO, ŽE JIŽ VÍM, KDE JSOU MOJE PENÍZE?

Začnete konečně opravdu pořádně řešit otázku
KDE JSOU MOJE PENÍZE?

 Nebo vás peníze a MILIONOVÝ POTENCIÁL
vašeho podnikání nezajímají?

Doporučení:  Zde máte nabídku pro vstup do programů KJMP&MP za standardních podmínek. Můžete si je objednat do čtvrtku 18:00. Nebo můžete počkat. Budou ve čtvrtek večer na DigiPárty II. 14. dubna lepší podmínky pro přihlášené? Risknete to?

Pokud ano, jistě si zde přečtěte texty a "Můj příběh.." a prostudujte si obsah kurzů.

Můj příběh a jak jsem získal největší tajemství úspěšného podnikání.

Podnikám 26 let. Můj příběh z podnikání a projekty, kterým se věnuji, máte na mém blogu JiriMazur.cz. V nejrůznějších oborech i projektech jsem v podnikání za tu dobu otočil pár miliard korun. Fascinovaly mě procesy kolem podnikání a marketingu a objemy rozpohybovaných peněz, energie, lidí i akcí. Poznal jsem stovky podnikatelů osobně. Často jsem byl nadšen i jejich příběhy!

Když jsem se zabýval myšlenkami na to, jak se mi podařilo rozpohybovat tolik peněz a projektů, napadaly mě různá slova - nápady, talent, marketing, akce, dovednosti, návody, inspirace, motivace. Točil jsem peníze a projekty, ale dobrat se podstaty a esence toho, jak se vytvářejí peníze v podnikání, se mi podařilo až podstatně později.

Založil jsem ve svém životě kolem 30 firem, rozjel desítky projektů. Některé zapadly a jiné mi dnes krásně vyplňují cash-flow. Udělal jsem desítku podnikatelských auditů v jiných firmách, abych se dobral podstaty a pomohl kolegům v podnikání. Dařilo se mi to. Ale té podstaty jsem se dobral až později…

V desítkách či stovkách diskuzí s podnikateli jsme se bavili o penězích, projektech, nápadech. A také o tom, kde a jak vytvářejí peníze. Myslel jsem si kdysi, že na podnikání je třeba mít nějaký zvláštní talent, dovednosti, extra nápady, know-how. Ano, částečně tomu tak je. Ale odkud se braly některým mým přátelům doslova proudy peněz do jejich podnikání, to jsem nabíral až postupně. Mezi námi, neměl jsem až tak silnou motivaci to zjišťovat, protože mi podnikání vždy fungovalo a do života mi přicházelo vždy tolik peněz, o kolik jsem si řekl a jaké jsem si zorganizoval.

Při té poslední větě byste měli zpozornět. Řešení je blízko. Ano, vyděláváte tolik peněz a máte k dispozici takové zdroje a bohatství, o jaké si řeknete. A také, jak jste na ně mysleli a co jste pro ně udělali. A v jisté etapě muselo vždy dojít na onu klíčovou otázku…

Co je tou esencí úspěšného podnikání?

Zkrátka a jednoduše. Po 26 letech podnikání, po studiu stovek knížek, po absolvování desítek vzdělávacích programů, po průzkumu a podnikatelských auditech u desítky firem a po tom, co jsem tuto otázku buď napřímo, nebo podvědomě zkoumal, co je hnacím motorem pro 90 % úspěšných a bohatých lidí a podnikatelů, jsem došel k fascinující a jednoduché odpovědi!

Ano, vy to již víte. Podstatou podnikání a všeho bohatství je otázka:

Naše společné příběhy s řešením otázky KDE JSOU MOJE PENÍZE

Otázku KDE JSOU MOJE PENÍZE jsem pro sebe a pro svoje klienty otevřel před pár týdny, na workshopu v závěru ledna. Spustil jsem pro ně něco jako trénink zdarma. Dnes je v akci téměř 800 lidí a v naší uzavřené skupině na Facebooku je nás téměř 500.

Přicházejí mi desítky nadšených zpráv, článků, videí na téma, jak účastníci vidí otázku KDE JSOU MOJE PENÍZE. Fascinuje mě, že si stovky lidí dennodenně začínají klást tuto otázku a že na ní začínají nalézat odpovědi! Rozvíjejí se další nové příběhy v podnikání a penězovody i cash-flow se otevírají správnými směry!

Co se odehrálo konkrétně u mě? Od té doby, co si tu otázku kladu denně na vědomé úrovni, moje cash-flow roste o desítky procent. A to přesto, že trávím čas převážně relaxací a odpočinkem na Bali. Prostě průběžně řeším i to, KDE JSOU MOJE PENÍZE a ihned spouštím akce… Těším se, až se s vámi i o tento příběh podělím!

Příběhy a vhledy lidí, kteří jsou již v akci, postupně zveřejňuji na blogu ZIVOTNAPRAVESTRANE.cz a na Facebooku, sledujte je pozorně! Jsou opravdu inspirující!

Jste součástí příběhu o tom, jak získat největší tajemství úspěšného podnikání.

Zde na tomto místě jsem měl pro veřenost připraveno video a krátký příběh o mém podnikání a o tom, jak jsem pro sebe i pro druhé objevil sérii existencionálních otázek v podnikání. Vás již nemusím zdržovat ani svým příběhem, ani tím, jak jste se dostali do této akce vy. Patříte mezi ty aktivní, kteří jste se přihlásili na dnešní DigiPárty, nebo jste prostě aktivní a začínáte s otázkou KDE JSOU MOJE PENÍZE pracovat a rozumíte jistě tomu, že jde o zcela zásadní a existencionální dovednost podnikatele si nejen umět tuto otázku pokládat, ale zejména na ni nacházet odpovědi a řešení.

Jste něco, jako průkopníci, protože můžete být jako první v akci!

Z reakcí a zpětné vazby od vás vím, že někteří jste se s touto otázkou nezžívali snadno. Ale všichni jste beze zbytku pochopili, jak je v životě i v podnikání důležité si tuto otázku pokládat. A jak je důležité na ni hledat řešení.

Vím, že tu otázku máte uvízlou ve své hlavě, že se s ní ráno probouzíte a přes den se k ní vracíte kdykoliv zjistíte, že vaše myšlení jde mimo odpovědi na tuto otázku.

Neboť na co a jak myslíte, tak se máte.

Zbývá tedy udělat poslední krok. Poctivě ještě tuto otázku a řešení na ní potrénovat a získat definitivní návyky pro svoje peníze. Peníze vytvářejí prostor pro kvalitní život, pro svobodu a nezávislost, pro lepší zdraví a pohodu, pro realizaci vztahů, přísun energie do rodiny. Peníze umožňují dělat další peníze a přetvářet svět kolem sebe podle vlastních představ. Je mnoho důvodů, proč zaměřit pozornost na vydělávání peněz a následně na jejich používání a využití!

Je mnoho důvodů, najít zkratku a řešení rychle. Tím zásadním je ČAS. Nechcete ztrácet čas experimenty, tápáním, váháním a špatnými směry. Den každého z nás má 24 hodin, týden 7 dnů, rok 365 dnů a čas každého z nás je odměřen. Čas, který prošvihneme nebo ztratíme špatnou cestou, již nikdy nevrátíme. Je nenávratně ztracen.

Smyslem programů KDE JSOU MOJE & MILIONOVÝ POTENCIÁL je získat zkratky, doporučení, návyky a jasné směry na peníze v podnikání. Cílem je neztrácet čas, ale získávat ČAS.

Když rozpohybujete podle mým návodů a postupů pro sebe více peněz, získáte více času, svobody i peněz. A také vás to bude bavit.

Proto vás zvu do finále, které bude méně o podnikání a procesech, ale více o penězích a myšlení. Propojíme si naše tajemství z pravé strany s otázkou KDE JSOU MOJE PENÍZE a provětráme Milionový potenciál vašeho podnikání.

A jaký bude poté váš příběh?

V prvé řadě vám garantuji, že otázky KDE JSOU MOJE PENÍZE,
se již nikdy nezbavíte.

 • Bude vás pronásledovat celý váš další život.
 • Obrátí vám myšlení, život i podnikání naruby.
 • Možná, že budete touto otázkou i lehce posedlí.
 • A až přijdou odpovědi, řešení a akce, budete nadšeni.
 • Zjistíte, že na PRAVÉ STRANĚ je to opravdu dobré
  a že není cesty zpátky.

Ale bez toho, abyste uměli tuto otázku správně pokládat a následně nacházet odpovědi, tak bez toho na vysněnou PRAVOU STRANU spíše zapomeňte.

Je skvělé, pokud jste vybaveni na cestu naší sérií 13 Tajemství z PRAVÉ STRANY. Ale je třeba přidat ještě tu pravou esenci a podstatu. Pokud je zde náhodou někdo, kdo program 13 Tajemství z PRAVÉ STRANY neabsolvoval a bude mít na něj chuť a motivaci, přidám mu jej při této příležitosti za 50 % ceny. To ale řešíme mimo toto pozvání do akce KDE JSOU MOJE PENÍZE! Prostě mi napište.

S otázkou KDE JSOU MOJE PENÍZE se budete ráno probouzet! Přes den se k ní budete vracet. Začnete se kolem sebe dívat přes peníze a začnete počítat a následně dělat akce. Tak, jak to dělají právě ti úspěšní podnikatelé. Bude vás to bavit.

Bude vás bavit to, co děláte.

Zjistíte, že to, jaký máte v sobě talent, potenciál, předpoklady, vnitřní JÁ, že takové detaily nerozhodují.

Rozhoduje opravdu to, KDE JSTE SCHOPNI VIDĚT ZDROJ SVÝCH PENĚZ a co jste pro jejich získání schopni a ochotni udělat.

A také zjistíte, kde a jak se v podnikání vyrábějí peníze. A když začnete vytěžovat identifikovaný MILIONOVÝ POTENCIÁL svého podnikání a zákazníci a klienti vám budou psát děkovné dopisy, zjistíte lehkou závislost a opravdovou seberealizaci.

To je ten pocit, kdy podnikatelé říkají, že dělají to, co je baví. Chcete to zažívat každý den?

Otevírám na pár hodin bránu do programu a tréninku
s názvem KDE JSOU MOJE PENÍZE.

 • Program vám otevře oči a mysl, otevře něco, jako třetí oko
  či čakru podnikání.
 • Trénink vám dá základy, dovednosti a zejména NÁVYK
  pro správně položenou otázku i to, jak na ní získávat odpovědi.
 • Otázka KDE JSOU MOJE PENÍZE předchází dovednostem,
  jak následně vytěžit z identifikovaného zdroje a byznysu ten
  opravdový MILIONOVÝ POTENCIÁL!
 • Opačně to nefunguje!

Dnes mám pro vás tyto moduly a varianty programu KDE JSOU MOJE PENÍZE. A nezapomeňte počítat s kalkulačkou…

Dnes v prodeji za tyto ceny takto:


Tato nabídka je platná pouze pár hodin, poté expiruje. Ceny zde uvedené jsou konečné, protože náš nový avatar pro tuto akci není zatím plátce DPH.


 • 1
  KDE JSOU MOJE PENÍZE PREMIUM
  Základní online trénink, který vás naučí, jak a kde vznikají
  v podnikání peníze.


  Tento online tréning bude mít 7 + 1 modulů, poběží 8 týdnů.
  Každý modul bude mít 3x obsah - krátké video, audio, PDF,
  úkoly, trénink… Plus přidáme sadu webinářů.

  Cena je 5.990 Kč - 222 EUR.


 • 2
  KDE JSOU MOJE PENÍZE BUSINESS
  Základní trénink, ke kterému přidáme soubor dovedností k tomu,
  jak vytěžit něco, jako milionový potenciál z projektu, startupu,
  tržní niky či identifikovaného byznysu.


  K základnímu tréninku přidáme 7+2 modulů na cca. 10 dalších týdnů, z nich každý bude obsahovat videopřednášku, návody, know-how a potřebnou sadu dovedností tak, abyste uměli z vámi identifikovaného trhu, projektu, či řešení toho, KDE JSOU VAŠE PENÍZE, vytěžit maximum. Nejlépe rovnou něco jako MILIONOVÝ POTENCIÁL. Na drobné nehrajeme :-).

  Cena je 9.990 Kč - 370 EUR.


 • 3
  BUSINESS & VIP PACKET
  = BUSINESS + ŽIVÁ AKCE
  KJMP + MI Business & Workshop & VIP Meeting v jednom za zvýhodněnou cenu.

  Protože vím, že řada z vás má ráda to nejlepší hned, vše výše popsané si můžete objednat najednou za nejlepší cenu. Myslím,
  že to bude rozumné, protože počet míst na živé akci omezím.

  Plánovaná cena je 9.990 + 7.770 => 17760 Kč - 658 EUR.

  Cenové zvýhodnění 20 % dolů,
  cena pro vás dnes pouze 14.210 Kč - 526 EUR

Pouze pro vaši informaci - ceny packetů pro veřejnost,
tj. program + živá akce jsou bez zvýhodnění 17.760 korun.

Osobně kupuji a doporučuji vždy nejlepší varianty
- čekám vás ve verzi KJMP Business i na živé akci v Praze,
ať si užijeme energie peněz i VIP Párty.

Na závěr ještě pár informací k obsahu online tréninku a programu


7 + 1 modulů, 8 týdnů - 21x plus 1 obsah (3 týdně).
Krátká videa 10-15 minut, krátké texty na 2-4 strany PDF k tématům, doporučení, úkoly, trénink, akce.


Cíle:

Pochopit, uchopit a správně realizovat TOP tajemství úspěšných podnikatelů ve vlastní praxi! Nikoliv pouze sledovat, studovat… Výsledky a změnu v myšlení pocítíte velmi rychle. Začnete objevovat místa, lidi a tržní niky, KDE JSOU VAŠE PENÍZE. Trénink KJMP není kurz podnikání, ale otevře vám klíčové myšlenky a poznání, abyste opravdu mohli začít, nebo přejít na vyšší level.

Pochopíte, kde děláte chyby a začnete ze správného konce. Pokud uděláte vše, o čem bude řeč, prakticky vylučuji, že by vás to nenakoplo správným směrem! Jedeme polopaticky, blbuvzdorně a otevřeně. Bez servítek a planých řečí. Navrhnu vám praktický trénink a postupy. Vím, co lidé řeší a co potřebují vědět!

Abyste nečekali těch pár týdnů do cca 21. dubna na spuštění kurzu jen tak, účastněte se diskuze a tréninku ve skupině KJMP na Facebooku a zejména si prostudujte prémiovou videopřednášku na téma KDE A JAK VZNIKAJÍ PENÍZE V PODNIKÁNÍ. A nenechejte si ujít sérii DigiPárty k tématu KDE JSOU MOJE PENÍZE!

Plánované moduly:

 • 1
  KAM SE PODĚLY MOJE PENÍZE?
  Kde se poděly moje peníze & investiční složka peněz. Jak se vyrábí peníze
  - podnikání a investování. Chceme krysí závod nebo život v cash-flow. Svoboda & myšlení & stav věcí, peněz i podnikání.
 • 2
  KDE JSOU MOJE PENÍZE?
  Jak správně používat otázku KDE JSOU MOJE PENÍZE, aby se dostavily výsledky, které stojí za provětrání s kalkulačkou. Jak a kde vznikají peníze
  v podnikání? Naučíte se postup, jak zjišťovat, KDE JSOU VAŠE PENÍZE!
 • 3
  POČÍTÁME PENÍZE A PROJEKTUJEME PENĚZOVOD
  Počítáme a hledáme cesty, kudy dostat peníze do správného flow.
  Základy kapitalismu a procesu nabídky - poptávky v praxi. Jak vznikají peníze v podnikání.
 • 4
  VYRÁBÍME VLASTNÍ NÁVOD NA PENÍZE
  Trénink o tom, co lidé hledají a za co rádi platí - o ŘEŠENÍ a HODNOTĚ. Jak zakomponovat do projektu podnikání proces vytváření peněz. Kde a jak vznikají peníze v podnikání? Naučíme se tento postup plánovat!
 • 5
  POUŽÍVÁME HLAVU K ROZPOHYBOVÁNÍ PENĚZ
  Jak se monetizují myšlenky jak rozpohybovat podnikání & správné pořadí akcí. Něco o rozpočtech, výnosech a nákladech, o plánování i změnách. Procesy v podnikání, které jsou nutné k tomu, abychom dostali peníze do svého cash-flow.
 • 6
  BUDOU VÁS MÍT RÁDI A PLATIT VÁM S NADŠENÍM
  Tajemství marketingu, která v praxi fungují, budou vás stát málo peněz
  i času a jak to udělat, aby vás klienti milovali. Síťování v praxi, event marketing a Pravidlo 80/20 v realitě vašeho podnikání.
 • 7
  PENÍZE DĚLAJÍ PENÍZE
  Více o investování a pákových efektech v podnikání v praxi. Odbouráme mýty z Levé strany o investování a povíme si, do čeho investují podnikatelé tak, aby jim penězovod praskal ve švech!
 • 8
  BONUSOVÝ MODUL: PROZŘENÍ & POZNÁNÍ
  Propojíme si do logických souvislostí a jednoho systému témata:

» 13 TAJEMSTVÍ Z PRAVÉ STRANY
» KDE JSOU MOJE PENÍZE
» KDE A JAK VZNIKAJÍ PENÍZE V PODNIKÁNÍ
» JAK VYTĚŽIT MILINOVÝ POTENCIÁL VLASTNÍHO PODNIKÁNÍ
» JAK POUŠTĚT PENÍZE DO SVĚTA, ABY VYDĚLÁVALY
» ŽIVOT V CASH-FLOW

+ navíc ve verzi BUSINESS ode mě získáte také samostatně neprodejný KURZ
"Milionový potenciál"7 + 2 modulů, cca 10 týdnů. Modul každý týden a mezitím webináře.
Videopřednášky v klasickém formátu + audio + PDF prezentace.
Záznamy webinářů a veškerý obsah ve členské sekci.

Cíle:

Návody pro vytěžení MILIONOVÉHO POTENCIÁLU V PRAXI. Pokud najdete svoji tržní niku a svůj zdroj peněz, je to třeba pořádně rozjet a udělat pro svoje peníze maximum. Umožní vám to nejen vysněný ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ, ale i život v cash-flow, možnost investování i dávání. Proč byste se měli naučit správně dávat? No přece abyste dostávali…

Plánované moduly:

 • 1
  TAJEMSTVÍ PENĚZOVODŮ
  Peníze proudí všude kolem nás. Projdeme si podrobněji praktické návody s kalkulačkou. Identifikujeme trh, cílovou skupinu podle Pravidla 90/20, tržní niku. Proč se prodejem času, talentu a osobního potenciálu těžce vydělávají peníze? Kde vznikají peníze a milionové příležitosti? Buďte více líní, kreativní, plaťte později - inkasujte dříve a hrejte si s penězovodem.
 • 2
  MILIONOVÝ POTENCIÁL V PODNIKÁNÍ
  Za co budou lidé platit a za co nikoliv? Jak postupovat, když objevujeme trh, tržní příležitost. Testování trhu a zpětná vazba. Pravidlo 80/20 a ABC analýza v podnikání. Na co se zaměřit, jak na možná rizika. Tipy pro úspěšný startup, nebo nový projekt či upgrade v podnikání.
 • 3
  KDE A JAK VYRÁBÍ PODNIKATELÉ PENÍZE
  Myšlením k bohatství v praxi. Počítání, počítání a zase počítání. Jak přetavit méně oblíbené hodiny matematiky ze základní školy v penězovod.

  Proč svět funguje přes peníze.
 • 4
  ŽIVOT V CASH-FLOW & FIRMA - STROJ NA PENÍZE
  Zabydlujeme se na Pravé straně. Vyrábíme firmu, která funguje, i když zrovna lenošíme. Klasické podnikání v realitě Pravé strany. Závislé vers. nezávislé podnikání. Jak nažhavit pasívní příjmy, proč a jak odejít do důchodu včas - mladý, bohatý a zdravý… Život v cash-flow a na PRAVÉ STRANĚ.
 • 5
  INVESTOVÁNÍ NA PRAVÉ STRANĚ
  Báchorky o investování, které zaručeně připraví lidi o peníze, iluze i naději. Investování jako životní styl, postoj, filosofie a hra. Jdu tam, kde to sype… Jdu tam, kde jsou peníze… Peníze dělají peníze. Investování do vlastní továrny na peníze… Investování nejsou pouze akcie, burza, zlato či nemovitosti. Tipy na investice, které jsou levné a poskytují výnosy v řádu procent 100, 1000 a více… Více o leverages a pákových efektech v podnikání a investování.
 • 6
  DIGITÁLNÍ PODNIKÁNÍ & MINIMUM PODNIKATELE
  Opravdu nejsem expert na internetový marketing, neprodávám o tom kurzy ani nedávám rady, které nefungují. Otevřu vám hlavní směry internetového marketingu tak, jak fungují efektivně pro všechny podnikatele a projdeme si - internet, jako tržiště příležitostí a jako místo, kde se páruje vaše nabídka s poptávkou, či opačně. Projedeme si digitální minimum pro podnikatele. Vysvětlím vám, proč nemusíte umět postupy, ale proč musíte rozumět potenciálu a možnostem. A jak na to, abyste se nezhroutili u počítače činnostmi, na které nikdy nebudete experty. Digitální minimum pro opravdu každého podnikatele.
 • 7
  DIGITÁLNÍ MARKETING JIRKY MAZURA
  Projdu s vámi, jak mi fungují blogy, webové stránky, obsah, konverze. Nakoukneme do technologií, které si platím, ale neumím je používat, protože mám na to lidi. Ukážu vám, jak pracuji na Facebooku tak, že na to s údivem koukal i expert na FB Naruby. Také něco o Twitteru, Youtube a dám vám pár užitečných tipů k obsahu, marketingu a budování databáze. Podíváte se do mojí kuchyně. Ukážu vám jeden ze svých strojků na peníze…
 • 8
  BONUSOVÝ MODUL #1:
  MILIONOVÝ POTENCIÁL NA INTERNETU
  Každý z vás má svůj MILIONOVÝ POTENCIÁL na internetu. Když jej objevíte a pochopíte, budete se držet za hlavu a nebudete chápat, proč jste to nedělali dříve! Je to tak snadné, levné a efektivní! Co tak na internetu prodávat něco z firemního know-how na automat, na pasívní příjmy a tak, aby to pomáhalo lidem? Ukážu vám něco ze své kuchyně. Možná bude stačit, když vyrobíte systém na to, aby u vás stáli zákazníci pernametní frontu s balíkem peněz v ruce.
 • 9
  BONUSOVÝ MODUL #2:
  MÁM RÁD PENÍZE, MILUJI SVOBODU A JSEM MARKETING…
  O čem to bude? Tak to si nechám jako překvapení. I když asi tušíte :-).

Jirka Mazur,
9. dubna 2016 Praha

www.kdejsoumojepenize.cz